Jump to content
GIGN Forum

HEYA from Ads :)


Ads
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati ! smile.gif) Nu vot, tagad es arii uzdro6inaajos saakt sarunu par tiesiibam GIGNaa smile.gif) Sapratu ka bez rekomendacijam - nespiid cool2.gif Poetomu ceru ka kaads piekritiis no godajamiem Adminiem ... Man jau Daudz nevajag... tikai bi6kiit bi6kiit smiliez.de_750.gif

Ar milziigu RESPECT - Adsik from ELTRA smile.gif) smiliez.de_2076.gif

Link to comment
Share on other sites

Man jau Daudz nevajag... tikai bi6kiit bi6kiit smiliez.de_750.gif

Ar milziigu RESPECT - Adsik from ELTRA smile.gif) smiliez.de_2076.gif

Nu nez vai shajos laikus ar mazu biskiiti var kaut ko izdariit ! Un votes tapet nezinu vai visi bet es 80 % cancelejo jo vinjas ir nevieta - liek tur mapes vidu man personoogi tas nepatiik nez ka parejiem ....

Link to comment
Share on other sites

manuprat pedejais posts ir nevietaa - to vajag likt ieksh Sudziibu sadaljas pie tam ar PAMATOJUMU* un PRECIIZU LAIKU*

----------------

PAMATOJUMS buus tikai tad, ja tas NAV kaads no adminiem ar imunitati (chekojat araa registraciju kur ir niki iekraasoti zilaa kraasaa). Pie tam pamatojums suudzibai var but tikai tad, ja parkapums tik tiesham noticis bez IEMESLA*

----------------

IEMESLS var buut kaut vai mutes palaishana tjipa "aa ti galjak, ja teba dva raza vpodrjad ubil" vai arii "nahuj vi vse blablabla..." Iemesls var but arii tiesha vai netiesha uzbraukshana uz adminu.

----------------

PRECIIZS LAIKS* - piemeram pulsten 12:45 peec SERVERA LAIKA*

-----------------

SERVERA LAIKS - vienkarshi pasaki 'thetime' serverii un tev tiks paradiits laiks

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...