Jump to content
GIGN Forum

Respect My Athoritaai


Outlawz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I'm like a biiiird,

I only fly awaaay,

I don't know where my home is (-is),

I don't know where my soul is (-s).

sitas teksts gan nav iipasi atbilstos siem dzekiem...

reps ir ok thumbsup.gif ja jav cilveekiem patiik taads stils, tad lai staigaa... katrs peerk to, ko var atlauties...

Link to comment
Share on other sites

Ew par gaumi nestriidas ! ( protams, ja cilveekam (tas nav u tevi cilveek) vispaar taada ir ) ... smile.gif Es piemeeram nesaprotu, kaa ir iespeejams pastaigaat piespiiletaas biksees un kurpees, tas ir nenormaali neerti ... Nu es negjeebjos arii nenormaali plataas biksees un milziigaa kreklaa liidz celjiem ( labi taa sagjeerbi kexi ir smiekliigi 4.gif ) , es gjeerbjos taa lai man buutu eerti un , lai man patiktu kaa es izskatos smile.gif Un par metaalistiem tu ljoti kljudies Out. un btw. vislabaakaa stila izjuuta vienmeer ir bijusi gejiem , lai arii kaa man vinji besiitu dry.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir dreebes skeitoshanai ( eerti , valjiigi dzhinsi, biezie dzemperi ar kapuchiem utt. ) un saldaas dreebes ( kurpes,kedinjas,taadas pashauras bikses, veejjaka un visaadi kruti t-krekli, ak jaa bija arii rozaa josta, bet to kkur padirsu biggrin.gif )

Link to comment
Share on other sites

nu man ir taads nelaags paradums geerbties paarsvaraa tikai nike drebees rolleyes.gif man taas liekaas riktiigi eertas un piemeerotas manam dziives stilam wink.gif

un pilniigi piekriitu dream-par gaumi nestriidaas- par to smejaas tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

skeitojot nevajag platas bikses, vinjas tikai traucee, un dzemperi ar kapuci arii nevajag, vins tikai traucee. mans pro viedoklis happy.gif

man ir rozaa slipse un krekls, hehee.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...