Jump to content
GIGN Forum

Dziesmu/deju Sveetki


myth
 Share

Recommended Posts

atcereejos - tik faqn stulbi bija tajaa atklaashanaa ka tur bija kautkaadi texti jaasaka laikam beerniem un tad pieaugushajiem, es iisti neatceros kas tur iisti bija, bet galvenais - visi krievi ar kkaadu akcentu sad.gif nu BAAAC dziesmu sveetki un nevienu beernu kas tiiraa latval buutu to tekstu pateicis nevareeja atrast dry.gif wot tas gan sakoja.. latvija, latvieshu dziesmu sveetki, bet runaa krievu beerni sad.gif (no offense)

Link to comment
Share on other sites

nuja, es nekur iisti nepiedaliijos/neko neredzeeju, iznjemot gaajienu pa telluku un to kaads Kazha ir lohs, bet apsoliijos sev naakoshos vispaariigajos dziesmu un deju sveetkos aiziet uz gala konci. Nevaajsh efekts tomeer kad taads bars dzied.

Link to comment
Share on other sites

bljeeee, man ihackaa bans zaban.gif bet nenormaali gribaas redzeet konci, atsuutiet kaads man ieluugumu no ihacka uz [email protected], buushu loti pateiciigs

Edited by frenzzi
Link to comment
Share on other sites

Ar tautasdziesmām man arī - ir kā ir, bet viena otra i forša. Patīk tā dziesma par Sauli-Dievu-Daigavu/nos.neatceros/, bet savukārt to stulbo Gaismas pili ciest nevaru, ok saprotu ka klasika utt, bet nu es viņai skanot pagaišo gadu DZS nejutu vajadzību celties kājās un sāk liet asaras (kā to darīja visi apmeklētāji)

Link to comment
Share on other sites

es neko neredzeeju no dziesmu sveetkiem laugh.gif ja nu vieniigi 10 min atklaashanu pa TV paareejo laiku straadaaju pie vaacu detektiiva filmeeshanas tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

eu nu luudzu kaads atsuutiet man ieluugumu uz ihack rolleyes.gif buushu ljoti, ljoti pateiciigs!!

Link to comment
Share on other sites

veel bija labs tas Tiltu zavni, bet tas cikls - Gaismas atgrieshanaas bija pilniigaakais shits.

Link to comment
Share on other sites

Jaa , tracinaaja gandriiz visi tie dziesmu cikli , nekas iipashs... veel shausmiigs shits , kaa jau citi teica , bija tas , ka visaadi freimanji,krauzes , smirdiigie kosmos , tur kko chakareeja...

Link to comment
Share on other sites

bet pashas beigas kur mums ljaava izdziedaaties kaa pashiem patika gan reaali ierullleeja!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Jupis rāvis, visi tramvaji piektdienas vakarā bija pilni, un es nevarēju aizbraukt uz treniņu! Vienīgais, kas ar šiem svētkiem asociējas.

Link to comment
Share on other sites

es biezhi vien priecaajos, ka netieku uz treninju. Paskaties uz taa no labaas puses - tu aizgaaji liidz tramvajam taa vietaa lai seedeetu pie kompja, taa kaa tu netiki uz treninju, tad uzreiz tev atkriit diezgan liela fiziska slodze (vismaz manos treninjos taada ir) un vari mieriigi doties maajaas atpuusties wink.gif .

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
es biezhi vien priecaajos, ka netieku uz treninju. Paskaties uz taa no labaas puses - tu aizgaaji liidz tramvajam taa vietaa lai seedeetu pie kompja, taa kaa tu netiki uz treninju, tad uzreiz tev atkriit diezgan liela fiziska slodze (vismaz manos treninjos taada ir) un vari mieriigi doties maajaas atpuusties wink.gif .

Nē, man bija plan B, es gāju uz otru treniņu, kurš ir netālu no mājām.

Link to comment
Share on other sites

Nē, man bija plan B, es gāju uz otru treniņu, kurš ir netālu no mājām.

aa nu skaidrs wink.gif plan B laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...