Jump to content
GIGN Forum

Uuber Slaps


minds
 Share

Recommended Posts

Es domāju, ka tādos gadījumos, mind, vajag krist uz ceļiem un raudāt visu vakaru par to, ka sliktais good mens sevi padara nemirstīgu.

Nē nu nopietni, protams, tas nav atļauts, bet nu tas jau ir tikai dažus raundus un priekš jautrības, tev kas, gabals nokritīs? Var tak izteikt aizrādījumu, bet nu reāli nēesam jau mēs te tādi zadroti lai baigā škrobe būtu par to, ka kāds prikola pēc 1 raundu pastaigā kā terminators.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Nē nu nopietni, protams, tas nav atļauts, bet nu tas jau ir tikai dažus raundus un priekš jautrības, tev kas, gabals nokritīs? Var tak izteikt aizrādījumu, bet nu reāli nēesam jau mēs te tādi zadroti lai baigā škrobe būtu par to, ka kāds prikola pēc 1 raundu pastaigā kā terminators.

Tas ir jautri ja tu šauj viņam un viņš kaut kā fakini nemirst?

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

Jā! Tas ir savādāk un arī jautrāk paskraidīt pa karti, pabēgt. Mind, tu tak esi viens zadrots, un kas tur tgd ir slikts, rankā pa 3 vietām nokrities? Vispār ko tu centies panākt? Un vispār kas tur ir tik slikts ja vienu raundu kautkas ir savādāk, es tak nerakstu sūdzības par taviem idiotiskajiem izlēcieniem.

EDĪTE : Un tagad jēga bija likt to "fakini" iekšā? Ok, un jēga man ir kautko ņemt nost, es tak tevi neiztieku, vienīgais ko tu panāksi ir sava idiņa statusa palielināšana, es tev ieteiktu tiešām aiziet un paraudāt spilvenā kādu pusstundu.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

taa iisti neesmu sapratis, kas lietoja to "-12387432198" slepu, bet katraa zinjaa, tam adminam no shaa flaga buutu jaatvadaas! fake, te nav cirks un admins kaa klauns nevar uzvesties! pietiek jau ar to knaiferu komandu, kas krisii visu raundu no vietas un kad palikushas 30 sec, skrien un meegjina paraadiit, ka kko var izdariit, bet diemzheel nekaa praatiiga vinjiem nesanaak!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...