Jump to content
GIGN Forum

Liels Luugums


Recommended Posts

man ir liels luugums jums,vai nevareetu pieregot manu niku!? Speleju uz GIGN cik daudz vien iespeejams(loti daudz)...bet vislaik kiko aara mani JO serverii naak registreets players,tamdeel arii luudzu jums sho pak.

Protams kad izkiko,atkal un atkal meeginu tikt iekshaa(loti darbietilpiigs process)..galvenais ka izkiko acti0n momentos confused.gif utt.

Izturieties ludzu ar sapratni wink.gif

P.S loti luudzu

Link to comment
Share on other sites

Protams kad izkiko,atkal un atkal meeginu tikt iekshaa(loti darbietilpiigs process)

O jaa tik darbietilpiigs process, ka peec tam viscaur esi sasviidis un juuties kaa raktuvju straadnieks peec smagas darbadienas.

Nu var jau pieregistreet shito, shodien visu dienu seedeeja, bet man nepatiik, ka vinsh nod**** mazaas kartes dry.gif

Link to comment
Share on other sites

sry bet es necenshos dirst viruu nevienam - tas laikam par to postu (macho jaunie noteikumi)..vienkarshi pateicu ko domaaju TAGAD NELIENU PAKALJAA taka Rayus neizdomaa atkal kautko wink.gif

P.S varbuut labaak varbuk patureeshu muti labaak ciet,lai neparprotat atkal!!!

Link to comment
Share on other sites

O jaa tik darbietilpiigs process, ka peec tam viscaur esi sasviidis un juuties kaa raktuvju straadnieks peec smagas darbadienas.

tu laikam esi pilniigs smiliez.de_2428.gif pameeggini paspeeleet ar nepiereggistreetu niku un tad redzeesi kaads proces tas ir, kad atkal jaagaida kad serverii atbriivosies vieta, un atkal tevi peec briizza izsviediis aaraa smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

un starp citu aizmirsu piebilst,ka viens no tiem 2750 nikiem registreetajiem ir mans,tikai es vinu registreeju ljooooooti sen atpakal(pirms GIGN bija nozudis,kr4 pirms kaada gada vai vairaak man pat liekas).. unsure.gif

Vienkaarshi neatceros to niku un paroli,kr4 neko neatceros shock1.gif ...vareetu pamekleet-ja vien tur nebuutu tik daudz to registreeto......a to tagad sanaak mekleet adatu siena kaudzeee +nezinaadams kaada izstaas adata!! confused.gif

P.S 1-mo lapu parskatiiju mana nika tur nava confused.gif

Edited by destrukt^
Link to comment
Share on other sites

tu laikam esi pilniigs smiliez.de_2428.gif pameeggini paspeeleet ar nepiereggistreetu niku un tad redzeesi kaads proces tas ir, kad atkal jaagaida kad serverii atbriivosies vieta, un atkal tevi peec briizza izsviediis aaraa smiliez.de_2469.gif

Cirvis sheit esi tu. Varbuut LAIKIETILPIIGS ir tas process gaidiit, kameer atbriivosies vieta. Bet DARBIETILPIIGS tur nekas nav. Seedeet un klikshkinaat peli uz refresh, ak dievs, ku smags darbs. Cirvis.

Link to comment
Share on other sites

macho nu plz pierego manu nick sad.gif

P.S nu nav reali paspelet - neregotam playerim,pat nevaru saskaitiit cik reizes shodien vien esmu izkikots sad.gif

Edited by destrukt^
Link to comment
Share on other sites

Cirvis sheit esi tu. Varbuut LAIKIETILPIIGS ir tas process gaidiit, kameer atbriivosies vieta. Bet DARBIETILPIIGS tur nekas nav. Seedeet un klikshkinaat peli uz refresh, ak dievs, ku smags darbs. Cirvis.

nu tad seedi un kliksskkini savu peli un redzeesim kaa tev tas patiks smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ja saraus krampī vel labās rokas radītāj pirkstu, ko tad vakaros darīs?!?!?!

EDIT: Vēlos vakaros es gribēj teikt

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...