Jump to content
GIGN Forum

Valodu Grutiba Tops Zinams Kadam


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

phāā lmfao un vēlreiz, phāā lmfao

Sen nav postots, kaut kā :( Labi, bļe jūs nopietni vai jokojoties? LATVIEŠU VALODA OTRĀ GRŪTĀKĀ PASAULĒ? lmfaolmfao Vai nu es kaut ko īsti nesapratu/neiebraucu, vai arī jūs cenšaties izjokot te viens, otru.

KĀ Latviešu valoda var būt nr.2 grūtākā uz pasaules. ;/ Pasaulē ir simtiem valodu, un mūsu letiņu valodiņa ir grūtākā? x) Pats māku latviešu/vācu/krievu/angļu/ un droši varu apgalvot, ka nav grūtāka, pat paskataties angļu valodā ir 16.formas un cik Latviešu? XD

Link to comment
Share on other sites

Par to, ka latviešu valoda ir viena no grūtākajām jau liecina tas vien, ka daudz vairāk kā puse LV dzīvojošo krievvalodīgo, latviešu valodu sava mūža garumā neiemācās ^_^ (tas, protams, nebija ne uz vienu tēmēts ^_^ )

Edits tiem, kas ar humoru uz Jūs: Šis ir tukšs posts

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

^_^ (tas, protams, nebija ne uz vienu tēmēts ^_^ )

pilnigas mulkibas, vini nevar iemacities, jo negrib to izdarit. paskaties kaut vai uz vienu no pedejiem ASV vestniekiem, kas mums bija, tas 2 gadu laika iemacijas diezgan pieklajigi runat

Link to comment
Share on other sites

lai arī cik tas mums neliktos dīvaini, krievu ir viena no grūtākajām valodām. par cik mums te Latvijā bieži nākas sastapties ar krievu valodu, mums tā neliekas, bet ja kāds ar krievu valodu pilnīgi nesaistīts cilvēks grib to iemācīties, tās būs vistīrākās mocības. tas ir gan rakstības, gan izrunas dēļ, jo vairums cilvēku savās valodās izmanto latīņu alfabētu.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk es tev par šito teikumu būtu sarakstijis visus lamu vārdu kombinācijas kādas es vien zinu, bet esmu mainijies, un vnk pateikšu, ka pats neesi labāks, un ceru, ka tev uzliks warn par bezjēdzīgu post, tādu pašu kā šis. un ja nepatīk mans avatars tad ok nomainīšu, man pašam ari nevisai viņš

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...