Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Zinu, ka ir jau tādi jautājumi uzdoti, taču man vajadzētu tādu specifisku aprastu(ja kāds varētu to dot) :

Man ir CS 1.6; Zombie Plague 4.2; AMXX serveris un par cik viņš ir diezgan jauns, viņu zin maz cilvēku un tie paši kas ienākt pastās nav spēlētāju un aiziet, un tātad...

Man ir liels lūgums vai kāds nevarētu palīdzēt ar botiem ...

Gribās uzlikt botus, lai cilvēkiem, kad viņi pa vienam nāk būtu ko darīt...

Lūdzu palīdziet.

Paldies.

VĒLREIZ!

Var ir iespējams podbotus salikt ar zm ?? jo es podbotus uzliku, bet kopā ar zm neiet, kad ieeju spēlē podboti strādā bet zm izslēdzies.

Paldies.

Edited by Alex Mahone
Link to comment
Share on other sites

Jā, ir iespējams. Atbilde, kāpēc tev tagad neiet zm kopā ar pod-botiem varētu būt meklējama logos..

Starp citu, pod-botu un zm "krustojums", visticamāk, nebūs tas, kas tev ir nepieciešams, jo viss, ko tu iegūsi būs divi (vai vairāk) tīmmeiti, kas ar nazi mēģinās viens otru novākt.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, pod-botu un zm "krustojums", visticamāk, nebūs tas, kas tev ir nepieciešams, jo viss, ko tu iegūsi būs divi (vai vairāk) tīmmeiti, kas ar nazi mēģinās viens otru novākt.

:DD skaidrs...

Nu nezz... es domāju tomēr, ka vajag ielikt kaut vai tos pašus pāris pavārus... Jo reāli diezgan maz cilvēku zin pagaidām par šo serveri un tie paši kad ienāk tad redz, ka neviena nav un aiziet... tāpēc... kaut vai tur kkādi pelmeņi skraida ar nazi, tomēr kkas kustīgs ir ...

Tāpēc būtu baigi superīgi, ja varētu paskaidrot sīkāk... kas tie logi un kas tur varētu būt netā?

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

1. Noskaidro, vai pod-botu meta-plugins strādā:

@ console

meta list

2. Noskaidro, vai zm plugins iet:

2.1 Pēti konsuli

2.2 amx plugins (@ console) - paskaties, vai vispār plugins iet

2.3 Logi - /cstrike/addons/amxmodx/logs/

Link to comment
Share on other sites

@ console

meta list

2. Noskaidro, vai zm plugins iet:

2.1 Pēti konsuli

2.2 amx plugins (@ console) - paskaties, vai vispār plugins iet

2.3 Logi - /cstrike/addons/amxmodx/logs/

ā jā vēl aizmirsu pateikt, ka kad uzlieku podbot'us tad console nerāda neko :DD nu tikai tik cik ierakstu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...