Jump to content
GIGN Forum

Aa Paliiiiiiiga Mani Nohakojaa


Kiwix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

IR vēl kādss hakeris kas vakar pa nakti DayDream uzhakoja.

Hakeris ar niku NEGANTS, tomēr pēc ilgstošiem meklējumiem uzzināju ka cs niks ir zol11ds

UZzināju, ka viņa vārds ir Edgars un ir iespējams no vidzemes augšas.

Uzzināju pat telefona nr utt.

Takā tauta hakeri siro :D

Link to comment
Share on other sites

Tur tiešām nav ko ķerties - neskaitot to, ka pilns internets ar viņa datiem, mans kolēģis pazīst viņa māsīcu diezgan labi. Kā viņš teica - Raivis ģimenē tāds dumjāks trāpījies.

It kā jau viņš no uzlaušanas un tādām lietām šo to saprot, bet nu ja ir kāds labs vārds, kas ir antonīms vārdam "dzīvesgudrs", tad tas būtu attiecīgs apzīmējums Lokmaņa jaunskungam.

Link to comment
Share on other sites

Hakeris ar niku NEGANTS, tomēr pēc ilgstošiem meklējumiem uzzināju ka cs niks ir zol11ds

Sauc viņu Edgars, uzvārds Vinsevičš, 16 gadi, dzīvo gulbenē, mācās kādā rēzeknes arodenē par dator programmētāju vai tehniķi īsti nezinu, zinu kur dzīvo un visu pārējo. :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

naisiks, kāpēc vispār skaypā apstiprināt kādu, kuru tu nepazīsti?? Man tur visādi peģiki, kas slēpjas zem veceņu bildēm ik pa laikam raksta un piedāvā ieiet kaut kur.... Uzreiz tādiem block un ar to arī viss beidzas. Par to sišanu, ja kāds sit uzfilmē un padalās ar video :D

Link to comment
Share on other sites

Kiwix, tu neesi vienīgais :] viss vakars sačakarēts...tagad pamazām cenšos atgūt savus failus

Fāk...es nesaprotu, kāpēc es to mērgli gribu sist ar lāpstu? :unsure: Varbūt šeit ir kāds psihoterapēts, kas man var palīdzēt? :)

Link to comment
Share on other sites

būs baigais surprise! :thumbsup:

Nu ja :whistling: Beefam ir ljoti spalvainas kruutis :muahaha:

P.s. Vinjam ir draudzene vismaz pec taa texta boot.lv Tāpat mūsu portāla rīcībā nonāca informācija, ka naudas izspiešanas procesā tika iesaistīta arī hakera draudzene, jo nauda tika skaitīta uz viņas personīgo kontu. Kā rezultātā radies vainu pastiprinošs apstāklis - naudas izspiešana grupā.

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...