Jump to content
GIGN Forum

Ko Lai Speelee ?


CreativeNemesis
 Share

Recommended Posts

Veersos pie jums , lai juus vareetu pateikt , kaadu normalu FPS game varetu uzraut... tgd mekleeju pa systemrequirementslab.com speeles .. daudzas neiet..... Ir kaadas idejas par normalu speli ??

mana Computer Info - CPU - Intel® Celeron® CPU 2.93GHz Ram - 512 MB ...

Video - Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset Family (Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset)

( 96 MB , pixel shader 2.0 , Video HW Rez... (nes kaa taalaak bij... ) Ir .... Tas laikam ir viss ....

Ja varetu ieteiktu labaakajaa gaidjumaa FPS speeeli , kuru varetu pavilkt sakiet , ja ne FPS , tad kadu citu , bet interesantu...

Un nesakat lai pameginu kkadu CSS , CS 1.6 , VNk Nezkapeeec man CSS lago , laigan tam nevajadzeja lagot... un cs apnicis bik...

Than You For Your Attention!

Link to comment
Share on other sites

FTW!

Kad apnīk cs vienmēr uzspēlēju šo. Ir interesanti spēlējot gan sigle player, gan onlinā ar citiem :) Es īstenībā esmu baigais pro ^_^ Žēl, ka Latvijā nav sakarīga servera, nu labi, varbūt arī ir, bet es vienkārši nezinu, bet jebkurā gadījumā nebūtu sūdīgi salasīties un uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Splinter cell: pandora tomorrow, viena no manām mīļākajām spēlēm. Lai gan visas pārējās daļas (Chaos theory, double agent arī ir labas.

No fps vari pamēģināt SWAT 4: The Stetchkov Syndicate. kādreiz spēlēju. Ļoti vienveidīga spēle (visas misijas vienādas - glāb hostus un arestē noziedziniekus), bet man patika.

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

ja ne FPS , tad kadu citu , bet interesantu...

Bet pats iesaku vislabāk CoD4.

Pēc manām domām viena no labākajām spēlēm. Un 2 daļa arī laba. (CoD2.)

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

Nu es tā v-karte nepapētīju.

Jo uz 512 RAM pavelk spēli.

Un hold up.

Ja pareizi saprotu viņa videokartei ir 96 mb?

Dēm,tad gan uz CoD4 nespīd.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar to videokarti ir taa.... ieprieksh bija taaadi pati videokarte , pirms nosvila maatesplate.. bet bij 128 MB ... nez kaaapeec taadas izmainas .. man ielika citu maatesplati , bet laikam tadu pashu modeli, jo ja citu liktu tad 4akars butu.... tas cik es sapratu no taa Meistara

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...