Jump to content
GIGN Forum

Apmaiņa


test2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jaa vispaar test2 vareetu arii par uuberadminu iecelt, ar worm vienaa liimenii. vareesiet tad viens otru iepriecinaat ar uuberajiem izgaajieniem. buutu vismaz godiigi.

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

vispaar es pilniiba saprotu test2 - nav labi ja kaads cilveeks kaadam ar iilenu izdur acis,peectam aplej ar benziinu,aizdedzina,noshauj un veel brutaali pazemo .... nabaga testinjsh unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

man likās, ka tu esi attapīgāks. Varbūt ļauj man paskaidrot - lai arī kāda nebūs tev imunitāte, viņu vienmēr varēs apiet un tevi aizdedzināt/paslapot/padarīt aklu/nollāmēt. kapīš?

tāpēc ir gluži vienkāršs risinājums - imunitāte tev nav vajadzīga wink.gif

un ja worms uzvedas kā maukulis, tad ej ārā no servera...

Link to comment
Share on other sites

Redziet - es ari esmu MAUKLIS pietam konkrēts un es to labi zinu ... bet man nepatīk kad ienāk WORMS ( kurš ir reāls MAUKLIS un par to viņu cienu ), bet tā viteā lai reāli MAUKĻOTOS vinš manu MAUKLĪBU apsiež izmantojot savu "dienesta" stāvokli un tas galīgi nav forši. Par parējiem man nav nekadu pretenziju - viens mani izkiko otrs pačinkst adminam uz pleca un tad admins atkal kaut ko izdara, bet tas man pa bungām.

Rezumē: worms ar savu "dienesta pakāpes" pārākumu neļauj man izbaudīt spēli lieliskajā GIGN serverī.

Pietam - šodiena bija lieliska diena - biju ieskrējis uz stundiņu, kuru jautri pavadīju lidz brīdim kad "dienesta pakāpē" pārākais Worms Nolēma "nedirsināties ar mani" un nobanoja... nav godīgi ... un galīgi NEMAUKLISKI bet vairāk nīkuļu paņemiens kā atbrīvoties no konkurējoša MAUKĻA.

Kas vēl smieklīgāks ircā - es satiku Daugavpils Wormu ar iesaku ZOMBIJS vai kas tamlīdzīgs, kas man kaut ko stāstīja par stamatoloģiskām tēmām... kad tēma pārgāja uz kapi un kaprači, es izklāstiju savas necilās zināšanas šajā jomā un par to tiku nobanots... atkal dienasta stāvokļa izmantošana ļaunprātīgos nolūkos ... ot tādas mantas karājas ...

umn.gif

PS. lūk jums bilde no mana spersonīgās kolekcijas !

post-10-1120417362.jpg

Link to comment
Share on other sites

TIci man visiem ir tāda vēlme. Dziemusvētku pasākumā ar savu milzu kostīmu un pastāvīgo uzmāšanos bērniem tā izbesījis daudzus smile.gif

Btw- tam sīkajam kas tur augstāk bildē jau kāds no pretinieku komandas sīkajiem jau sadevis pa seju ... tādēļ tagat blato kā prot - jāreabilitējās ...

Worm es te tā skatos uz tevi un domāju, tu varētu nomanīt savu gootisko avatāru uz ko sev piemērotāku, piemēram. Man liekas tev piestāvētu

Btw. iedod imunitāti!

post-10-1120464816.jpg

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Zinu ka tev patīk izkaptis un melnā krāsa - tādēļ tieši tev izveidoju šo GOTISKO tārpu ar izkapti !

A pa raugšējo bildi man tevi jāapbēdina - es Ultima online un Mu online nespēlēju sad.gif

post-10-1120466276.jpg

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...