Jump to content
GIGN Forum

Angīna/augsta Tempertūra


Noyd
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Takā vakar riktīgi salsimu ar angīnu, domaju izmērīt temerturu. Reali man bija 39.5.

Ģimenes ārstu šodien nokavēju, bet pa naktīm nau iespejams pagulēt, jo nežēlīgi sāp kakls.

Tadas jautājums ir sekojoš.

Iesakat zāles [vairak pret angīnu] kuras var nopirkt aptiekās bez receptes.

Link to comment
Share on other sites

Tātad angīnai varu ieteikt:

Inhalipts

un Jox.

Abi ir pūšamie un palīdzēja ļoti labi.

Īpaši Inhalipts.

Pēc 2 dienām praktiski no angīnas ne smakas nebija man.

Link to comment
Share on other sites

Pa cik ari esmu majas rezima google nebija gruti sameklet

Ārstēšana. Gultas režīms; nekairinošs, vit. bagāts uzturs. Pēc ārsta norādījumiem lieto acetilsalicilskābes preparātus (aspirīnu u.c.), sulfanilamīdus, antibiotikas. Kaklu skalo ar siltiem, dezinficējošiem šķīdumiem ? borskābes (1 tējk. uz glāzi ūdens). ūdeņraža pārskābes (1 ēd. k. 3% šķīduma uz glāzi ūdens). kumelīšu vai salviju tēju u.c.

Bērniem, kuri neprot skalot kaklu, dod dzert siltu kumelīšu tēju, kam pievienota citrona sula.

Kakla ārpusē liek sildošu kompresi. Jāseko sirds, nieru un zarnu darbībai. Ar ANGĪNA bieži slimojošas personas dispanserizē.

Link to comment
Share on other sites

Es mājas atradu vienu paciņu nemisil, bet samuray es tak tagad galīgi slims atkal neiešu arā un neprasīšu kā viņš pareizi jādzer, bet laikam sapratu.

Pirms gulētiešanas jauztaisa ar karstu ūdeni un jaizdzer.

Link to comment
Share on other sites

Vairākas reizes dienā paskalo kaklu ar siltu sālsūdeni, tikai neiedzer, vemšana garantēta ;) Un jā, pūšamie ļoti palīdz kaklam, tas pats, kas ar sālsūdeni - dezinficē. Ripas es vispār kā tādas neatbalstu, bet nu ja ļoti vajag, tad kaut kādas standarta karstās, pretīgās tējas, antibiotikas ir pēdējais variants, tās tikai novājina organismu, nekāda jēga...

Link to comment
Share on other sites

realakaas zales teejas,teejas un velreiz teejas! Dzer lidz riebumam! Ariii karstu pienu ar medu jadzer!Ja kakls sap,tad skalo ar salsudeni! Sava dzimenee ariii ar 39,5 grad temperaturu dzeeru un tuseeju :DD Pec tam dazhas dienas dzeeru teejas lidz vemshanais un viss chiki piki! Zales kaut kadas bija,bet tagad nepateikshu!

Link to comment
Share on other sites

ohh! teja ar citronu, medu un labi daudz balzaama! :)

Bet ta skalo kaklu ar salsudeni. Paskaties, vai nav iesnas. Ierij neoangine. Tas nonem sapes.

Pirms guletiesanas 2 ibuprufeni pret sapem/temperaturu/

Nesedzies parak daudz, jo tiesi delj ta tev ari ir tik liela temperatura!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Nimesil ( recepšu ) 30 minūšu laikā nodzīs temperatūru un samazinās kakla sāpes.

EDIT: Lol, tikko izlasīju, tev ir nimesil :D Starp citu, labāk viņu ar istabas temperatūra ūdeni dzert.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...