Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paldies, ka pabrīdināji. Ekonomikas ministrs vainīgs. :)

Link to comment
Share on other sites

kaa ar to karoshanu iisti ir?? Aibracu uz indoneeziju pakaroju :D un man welnness 30.... vairaak karot nevar- kaa saheloties, buus riit automaatiski vai man kkur jaaiet uz slimniicu vai kaa?? Bik neuzkeeru.....

haha viss sanaaca..... taatad cits jautaajums- cik biezhi var healoties?

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

:D un man welnness 30.... vairaak karot nevar- kaa saheloties, buus riit automaatiski vai man kkur jaaiet uz slimniicu vai kaa?? Bik neuzkeeru.....

haha viss sanaaca..... taatad cits jautaajums- cik biezhi var healoties?

Slimnīcu var apmeklēt 1 reizi dienā.

Link to comment
Share on other sites

Nedrīkst palaist wellness zem 40, kad jau ir apmeklēta slimnīca un tiek karots atkārtoti.

Starp citu, sabalsojam rakstu - http://www.erepublik.com/en/article/uz-m-j...-ba-852748/1/20. :)

Link to comment
Share on other sites

tā kā man caur mani šobrīd ir reģistrējušies 26 cilvēki, tad ir cerība, ka par lielu daļu no viņiem es saņemšu 5g. Tāpēc es domāju veidot par šo naudu organizāciju un pāris uzņēmumus, kur visi šie varētu strādāt. vēl plānos ir GIGN partijas veidošana. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jā, jau šobrīd ir kustībā ideja par partijas veidošanu, jau ir piesaistītas dažas vietējās autoritātes un pēc partiju prezidenta vēlēšanām 15./16. jūlijā topošajai partijai aicināti pievienoties visi gignieši. Lai gan neesmu pārliecināts, ka starp pārējiem partijas biedriem un lielajiem izsitējiem ideja par nosaukumu "GIGN partija" gūs sevišķi lielu atsaucību. :)

Link to comment
Share on other sites

Murdziņ, regojies caur šo - http://www.erepublik.com/en/referrer/tehworm

Mans citizen joprojām šodien nav paēdis, par pēdējo naudu nopirku ēdienu no 3 dažādām kompānijām - nepalīdz. Rezultātā atpalieku no plāna par 1 exp punktu un tā arī šodien netiku līdz 4 līmenim. Neražiņa.

EDIT* Oh, ne tā sapratu. Tādā gadījumā varu ieteikt uztaisīt meilu gmail'ā, ar to vismaz man nebija nekādu problēmu.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...