Jump to content
GIGN Forum

Demigod


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moshk kads pastasta ko cilvekam kas lieto xp un dzivo aiz rutera jadara lai forshi uzhhostetu geimu ? 6073 atveru valjaa, bet choms tapatas nevareja piekonektet, un es vinjam arii nevareju (vinjs izmanto vistu)

ir kadas idejas ? mums abiem @ hamachi mirgo zvaigzne ka premium versija expairojusies..

Link to comment
Share on other sites

Tur laikam peppers tikai var izkikot liekos. Rēlai man tagad nav laika spēlēt spēles, varbūt kādu retu brīdi, kā nekā 9. klase jābeidz un ir daudz dažādu darbu, kas jādara. Kā arī tas, ka tajā hamachi vairs iegāja tik maz cilvēku. Outlawz kā nopirka spēli laikam vispār nozuda. Anyway, jums jau mani nevajag, jums vajag lai peppers izmet liekos ārzemniekus, kas tur afk 4ever un bulletu, kas hostē :) gl.

Link to comment
Share on other sites

jā, nerādos, jo man pilnīgi pietiek ar oficiālo. esmu spēlējis vairākas reizes 4vs4, bet uz 5vs5 vienmēr cilvēkiem pietrūkst pacietības. šodien nopirku arī DoW II un tagad no stīma velkās apdeits. tagad man jau ir 3 spēles, ko kapāt online. kaut gan tas ir tieši tas ko nevajadzētu darīt :) (laika nav taču tik daudz)

Link to comment
Share on other sites

divaini, kas tev par ruuteri ka shita laizh cauri portiem ? cik pamekleju tad demigod izmanto 6073 portu laikam un hamachi 443

hamachi nevajag atblokjet portu lai konekcijas notiktos ? choms teica ka caur hamachi mani nevar nopingot

Link to comment
Share on other sites

nez, kas tur ar to hamachi premium, man viss iet, ja tevi nevar nopingot, visbiežāk tā ir firewall vaina, bet tu paspēlēt vispār vari, jeb tikai hostēt nevari?? Ja vari spēlēt, tad jau pox, varu hostēt un spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

omg tik interesanta spēle tiko bija, 4x4 sākumā konkrēti mūs drāza, tad es sakrāju artifaktiem naudu un sākām spiest atpakaļ līdz beidzot es ar 8 artifaktiem iznesu citadelli. :D Beigās biju uztaisījis 2,4 miljonus dmg.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

huh , sakuma ar ar hamachi spelejam . bet pargajam uz GameRanger (google ierakstot uzreiz atradisiet)

tur ir visa eropa diezgan liela izvele ar ko spelet itseviski vakara puse , bet tapat ir idioti kas jaliek black lista(speles vidu iziet u.t.t ) vismaz tautas daudz , lv ar redzeti

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...