Jump to content
GIGN Forum

Demigod


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Redziet, vajag pievienoties kā minimums pieciem hamachi serveriem un tad ir cerība, ka kādu hostu redzēsiet. Un nav diži liela jēga iet FM10 un FM11, jo parasti tur būs vieni un tie paši cilvēki, tāpēc es parasti eju kādā FM<10, ja vispār tieku, tad ~FM15, tas pats ar MP un vēl dažos, EURO1-5 parasti ir patukši. Iesaku visiem uzlikt windowed mode, ko var uzlikt rozulūciju izvēlē. Kāpēc? Nemetīs jums spēle crashus, kad alt+tab'osiet. Un to windowed loga izmēru var izmainīt, kad atrodaties spēles galvenajā menu.

Būtu labi, ja Outlawz, vai bullet jūs varētu taisīt spēles hostu, ja vien jūs spēlēsiet. Nezinu kā tev, Outlawz, ar upl, bet skatos, ka bulletam ir labs :) Mums pārējiem mdsl, tāpēc sanāk ar nelieliem IElagiem spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

piedod es varētu, bet man netam porti lockoti, nevarēsiet pieslēgties, jāiet rakstīt iesniegums, lai unlockotu. :(

Tātad tiko nobaudījo pirmo online maču 3x3 vienkārši tik aizraujoša spēle. Mēs karoč no sākuma konkrēti rakām, tad spēles vidū viņi iznesa mums visus roeņus un tad mēs uzlabojām zvērus un situācija mainījās, mēs visus izjājām. Brutāli tika notīrīts viss laukums, lord ebuss + komandā spēlējoši biedri=win

Gaidu, kad vakarā ar kādu uzkapāšu.

Ā edits spēles laiks aptuveni 1h45min

P.s šis upload ātrums ir vēl mazs, jo uz otra pc nāk pa vadu no rūtera, a uz šito ir wireless.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Piedod Rawen :( Tā sanāca, ka bijām 3vs3 un no malas ir ļoti grūti atrast cilvēku un gribējām sākt cik ātri varējām. Sēdi labāk tajā hamachi, ja nav grūti, tad noteikti netiksi aizmirsts. Un viena laba lieta ir tāda, ka bullets var hostot :) lagu vispār nav.

Lejā bilde no šivakara spēles.

+ otra bilde, vai kāds nevar pateikt ko tas Regulus skills nozīmē?

ā un 1. bildē, kas ir Grunts?

Rīt varētu ap 19:00 sākt? Cik saprotu tad, Outlawz, kuram darbs beidzas 20:00 rīt nebūs, tāpēc varam sākt ātrāk. Sanāk ~ tā, ka Outlawz vietā ir Rawen, + vel bullet traugs, značit vajag vel kādu, lai vienādas komandas. Kur crushy pazudis? Ne reizi nav ar mums spēlējis, varētu takā, ne?

Link to comment
Share on other sites

mums vēl joprojām pa vakariem trūkst tautas, tāpēc, ja tev patīk reizēm ne tikai pašaudīties, bet arī (ne tikai bet arī - šinī vārdu salikumā ir spēks) stratēģijas/rpg, tad:

1. novelc (vai nopērc, arī ar oficiālo var hamachi sēdēt) Demigod (man pie sēžamvietas no kurienes un kā), paspēlē SP, aprodi ar vadību (tutoriāļa nav, bet ja galva atrodas tur kur tai ir jābūt, tad ar to nevajadzētu būt problēmām)

2. novelc hamachi, uzinstalē

3. seko agrāk jau topikā uzrakstītajām instrukcijām (man slinkums tagad to garo penteri rakstīt, bet ja vien tu māki ieslēgt datoru, tad tu māki izdarīt arī to, kas tur ir aprakstīts)

4. nospied uz hamachi pogas power (tā ir kreisajā apakšējā stūrī), tad nospied uz creat or join networks (tā ir labajā apakšējā stūrī), izvēlies join network un ieraksti DEMIGOD-LAT (networku vārdi ir case sensitive, tā ka raksti ar lielajiem burtiem) un zemāk pie password ieraksti demigod, spied join (vai ok, aizmirsu kā to pogu precīzi sauca) un tu tiksi automātiski piejoinots pie networka.

5. tagad tev ir 3 varianti:

a] atvērt chatu un ierakstīt sveiki, tālāk jau mēs palīdzēsim tikt skaidrībā kas jādara

b] uzreiz iet spēlē -> Multiplayer -> Local Area Network un tad sēdēt tur gaidot kamēr kāds no mums (tie kuri arī ir DEMIGOD-LAT networkā) nohostēs spēli

c] joinot pie citiem networkiem (tie arī ir uzrakstīti topikā jau agrāk)

nu pamatā viss.

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

tas kursh hosto demigod-lat negrib uzlikt slotu skaitu lielaku ? es netieku ieksa!

un vispar no TPB velkot nerukaa, ka tur komentos rakstits "100% wrkz" sledzot ieksa uzmetas fatal errors, ko nevaru izlasit vienigi nospiest ok un vis atrubas..

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...