Jump to content
GIGN Forum

Html.css Jeb Cits


KickAll
 Share

Recommended Posts

Gribētu jums paprasīt...

Kā jūs vispār taisat to html,css..?Tākā PHP nolādēt,instalēt un gatavs?Vai tā nevar...

Jā es saprotu var nolādēt Photoshop,dreamviewer un sataisīt dizainu un tad sakodēt un būs brīnišķīgi...bet ja es tā izdarīšu tad kā to MySQL taisīt?Komentārus?Pievienot jaunumus?Vai tur jēga drusku savādāk..?

Vot kā es jums teicu ka photoshop,dream un var sataisīt primitīvu saitu...( video kā taisa Nemts gfx.lv )

Vai te ir vispār cita jēga..?Paskaidrojiet nubam

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrošu...

sākšu ar to, ka tev iesācējam tas būs pagaidām ļoti grūti.

html un css nav nekas jāinstallē, tie ir webi no nulles. tev pašam visi kodi jāraksta u.tml.

kā iesācējam, tev vaidzētu nokačāt vai ja tev jau ir, microsoft office frontpage 2003.

šī ir programma, uz kuras var easy taisīt html lapas, pašam nelaužot galvu ar kodiem. vnk tas būs tas pats kas ucozā WYSIWYG, vnk liksi bildes / tabulas u.c.

par css - css ir vaidzīgs, ja vēlies webu ar daždažādiem knifiem, piemēram, ir links un tu gribi, kad uz viņa uzbraucot ar pelīti, tas maina krāsu. css var mājas lapu uzlikt tieši, ka tā sākās no pašas augšas... frontpage tu uzliksi pirmo tabulu, un viņa būs kkur pa vidu, bet vaidzētu lai ir pie pašas augšas. ar css vispār visu salikt tev būs pagrūti. iesaku ( http://www.php.lv/f ) un tur aiziet uz HTML un CSS sadaļu. un skaties kā tos css un html apvieno.

.. par jaunumiem ?? tas ir pavisam vienkārši, paņemsi Cutenews. Būs savs admin panelis, kur varēs pievienot / komentēt u.tml.

kad visu kaut cik iemācīsies, būs ļoti viegli. veiksmi !

Link to comment
Share on other sites

pavisam ir daudz programēsanu valodas es viss biežāk cenšos izmantot un atšķirt

HTML <html>

css style

Js Javascipts

php <? ?>

Uttt

manā izpratnē HTML, css ir Izskats viss ko tu redzi piemēram šo tekstu .....

Javascripts ir lai uzpodrinātu saitu proti visādas lidojošas kustīgas ko ar HTML, css nevar panākt ...

Bet php ir tas kā top šis texts tu ieraksti laukā un kautkur šie komentāri uzkrājas tie var būt datubāžu veidā gan txt failiņos

Pats pēdējais ir mysql kautkur jav vaig uzkrāt, saglabāties šiem textiem un šo uzkrāšanu veicina php un vell kautkādas valodas ko es neesu izinājis

+- tā es izprotu šīs valodas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...