Jump to content
GIGN Forum

Novāciet Votemap


Norek
 Share

Recommended Posts

Nedefaultās mapes nav labi sabalancētas, jo lielāka priekšrocība ir tikai vienai komandai, kura parasti arī uzvar. Un man ļoti nepatīk, kad skilloti spēlētāji spēlē pie šīs komandas. Tāpēc defaultās mapes, kur abām komandām ir vienlīdzīgas iespējas uzvarēt, ir kompromiss. Defaulto mapju listā nav tikai dust2, inferno, mill un nuke (kuras nonstopā iet uz riņķi), vēl taču ir train, cbble, torn, airstrip un survivors.

Link to comment
Share on other sites

sen jau ir pārgājusi vēlme uz puba spēlēt, def def def nonstopā, pa šo nedēļu laikam nevienu reizi neesmu iegājis, kad nebūtu def mapes, vakaros, kad ir pilns ar adminiem webā visu laiku rādās tikai def mapes. Bet no otras puses ko tur sūdzēties, tā ir visur. tapēc ir izvēle - vai nu tu spēlē vai nespēlē.

amniij tad pasaki, kas tev nepatīk kartē de_chateau, kurai komandai ir pārsvars? Ja normāli spēlē uzvarēt var jebkurš.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Priekš manis pārāk daudz caurumu. Visi logi'n'shit. Bet patiesībā nezinu. Man viņa vienkārši nepatīk. Tāpat ir arī ar inferno. Inferno man ar nepatīk bez izteikta iemesla. Tā vienkārši ir.

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

tās taču ir vispopulārākās kartes, ja tev nepatīk, tas nenozīmē, ka nevienam nepatīk.

Es nesaku, ka man nepatīk, vienkārši apnīk. Un es neesmu vienīgais. Vienkārši nesaprotu kāpēc visiem būtu jāspēlē tas, ko viens cilvēks vienpersoniski izdomājis spēlēt. Ja tā var, viss kūl, neko vairāk es negribēju zināt. :)

EDIT* Es čīkstu? Šī pat nav mana sūdzība, es vienkārši pie reizes gribēju noskaidrot vai tā drīkst vai nedrīkst darīt, tas arī viss.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Es jau zinu kuri ( ne noreks) nāks pret mani - tie kas kriso un ar nažiem dur visus TIE KURI VISIEM JAU ZB SERVERĪ nesaukšu vārdos.

Es pajautāju vai gribat citu map un skatos ko raksta tikai tad lieku, nu protams ne vienmēr.

Kas man nah 4 x 4 survaivors jāspēlē ? ? ?? ?

nevajg dogy gan! Dogys ir viens no TOP3 playeriem kas lidz ko ienak serveriii,pat nepaskataas cik ir nospelets un cik vel ir palicis speleet,kad nomaina ar voti uz dd2,kamer mes mochijam vertigo! Un kas tads ja nemaldos pagajusho nedelj 2 reiz pat atkartojaas :) tos otros 2vus gan nemineshu :) DOGY tak vergo gign labaa spelejot tikai nuki,inferno un dd2 :) man jau nekas nav pret shim mapeem,bet nu vinjas jau aknaas sezh :) kas protams nav nekas slikts :)

Link to comment
Share on other sites

:sparta: ninakogo nagovarivatj ne budu, tak kak sam .... :whistling:

Da, dejstvitelno def map nadoeli, neobhodimo popolnitj mapcikle novimi,interesnimi,uvlekatelnimi kartami. :thumbsup:

Ir tak vel tadas mapes,kaa storm,cpl_strike,thundra,torn,siege,militia,airstrip,747 ! akd saaku spelet gignaa,tad shiis bija 1nas no pieprasitakajam mapeem,tagad shitaas visas tiek ignoreetas :(

Link to comment
Share on other sites

n0r3k, es tagad esmu zelts tavās acīs, jo es mapes sākumā(vertigo) neļāvu likt voti uz citu mapi. hehe :)

Bet ja nopietni, tad man kaut kā šīs situācijas ar greizajām votēm iet garām, jo es pavisam vienkārši canceloju voti, kaut tas bieži negadās, bet arī nekaunos izmantot. Bet ja par dogyu, sorry, džeki, kuriem viņš nepatīk, bet kad es esmu spēlējis, viņš man un, ja ir citi admini, vienmēr ir pajautājis likt/nelikt voti un par sekojošo mapi tiek kopistiski izdomāts. Es arī nenoliedzu, ka esmu defaulto karšu piekritējs, bet dažreiz arī vajag uzspēlēt kaut ko savādāku, proti, vertigo. :)

Beidzat ņemties.

p.s Žēl, ka nenospēlēju mapi līdz galam tad šis topicks laikam nebūtu.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

cmon ko var plēsties, nevar vnk izdomāt fichu, kad mapes no pieņemsim 12 liidz .... iet savu ciklu, un uz nakts pusi ar tiesībām tās mainīt, nedomāju, ka gign varētu sūdzēties par playeru daudzumu arī tādās mapēs kā storm, militia un citās lažās.

p.s. nuke vajadzētu izņemt vsp no lista !

Link to comment
Share on other sites

ne jau spēlētāju daudzums ir svarīgs, bet to kvalitāte. ja visu laiku ietu visādas havanas un vertigo, tad lēnām serveri pārpludinātu boti. tā kā tā tava ideja ir galīgi garām.

kas tev pret nuki?

Link to comment
Share on other sites

Nevienai kartei nav ne vainas, ja ar to biežumu nepārspīlē. Es nesaku, ka kāds ir slikts admins, es cenšos akcentēt to, ka ar votemap tiek pārspīlēts un to vajag limitēt.

EDIT: Nu jā, dareks izgāja tieši pirms votes :D

Link to comment
Share on other sites

Votemap izmantotāji var iemācīties mapcyle no galvas. :) Ieejot serverī redzot kāda karte tiek spēlēta, automātiski jau zinās kādas būs nākamās vai bija iepriekšējās 10 kartes. Ja protams kāds pirms tam nebūs lietojis vote un samainijis karšu secību. Līdz ar to kartes iespējams tik bieži neatkārtosies.

Ideja tāda naiva bet varbūt kāds ņems vērā :D

Link to comment
Share on other sites

Viss šitais cirks dēļ manīm.

n0r3k`am reizes trīs atvainojos, bet chalis mani ignorē. Ok.

Jā , voti uzliku uz def mapi, jo ienākot vertigo, cilvēki sāka palikt mazāk, tādēļ arī piedāvāju cilvēkiem def mapi, lai sērveris nepaliek tukšs (kas patiesībā uzreiz arī notika, sāka griezt 10x10) Tas notika ap 1iem naktī.

Chill dudes.

Link to comment
Share on other sites

:(

Par de_torn zabej, to te neredzēt kā savas ausis bez reģistrētā klātbūtnes serverī, neviens admins viņu neliek, esmu vairākas reizes prasijis.

Būtībā ja arī šī topika iespaidā būs izmaiņas, tad tikai īslaicīgas.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...