Jump to content
GIGN Forum

Seriāls = Nauda


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Tātad, ir reāla iespēja nopelnīt reālu naudu.

Ķeramies uzreiz pie lietas, dēļ sava i-neta neko nevaru nokačāt, tātad, man jāmeklē kāds kas var. Pēdējā laikā kļuvu Dr.House seriāla mīļotājs, un katru nedēļu skatos pa TV3+, bet gribās bišķin ātrāk skatīties viņu nevis vienu sēriju nedēļā. Tātad, iespēja kā nopelnīt naudu. Es meklēju cilvēku, kuram ir laiks + griba, cilvēks nopērk DVD diskus (nu tos kur 4.7GB space) un nokačā Dr.House Season 4 + 5 KRIEVU VALODĀ. Iekš NovaFilm.Tv ir atrodams. Un ieliek diskos House un diskus atdod man. Tātad padomājiet, lētākie 4GB DVD diski laikam ap latu maksā, so? 4 DVD diski = 4ls, es piedāvāju tā, es maksāju 10ls par visu darbu + ieskaitot disku cenu. Bet diskus pašam sākumā jāperk (tāpat naudu par viņiem dabūsi atpakaļ)

Tikšanās: es esmu centrā, origo pirmdien, otrdien, trešdien. No plkst. 14:00 - 15:00, un šinī laika, tanīs dienās varat atdot man diskus, tikšanās vietā jūs man dodiet diskus, es 10ls par visu + pasaku paldies.

Itkā visu paskaidroju. Ja jautājumi PM.

Ak jā, ja pateišām ir vēlme to darīt, tad brīdiniet, jo vajag tik lai viens cilvēks.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

ja to uznjemsies sheit kads pazistams čels un viņš kādi ap1sīs,tad to šeit visi uzzinās :) Tā kā viegla peļna par vieglu darbu,un neredzu jēgu app1st! pēc tam mums kri varēs pastāstīt vai tas media ir īsts vai nē :) Bet skatos ka media par katru cenu visu laiku grib tikties ar kādu no mums :) te kino te tagad CD, ka tik tas nav kaads pedofails :DD

Link to comment
Share on other sites

:D

Zin nāk no tiem tuvo austrumu cīņām.

Neiedos vinsh ražens puika ;]

Starpcitu var apskatiities vai diska ir vai nav kkas ierakstiits pec tam linijam spidigaja puse. Bet vai iista vai neiista to gan ne :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...