Jump to content
GIGN Forum

Gribu Tiesiibas Uz Gign Servaka


Recommended Posts

takaa speleeju tikai GIGN serverii un uzturos tur biezhi gribeetu vote tiesiibas

prichom tu jautaasi ?? es tew atbildeeshu: piem. shod pa raaciju vien aakstijaas un trauceeja citiem speeleet un es neko nevareeju padariit sad.gif veel ZB lunji kas deatmiinee bumbu (lai gan ir defuse kit) vai nelaizzh citus ar defuse kit

P.S. veel necieshu n00bus kas teelo baigi krutos speleejot ar chiitiem BRRRR

Edited by Cooljack
Link to comment
Share on other sites

īsti nemācēšu kāda tur komanda bija lai noņemtu to mikrafonu, bet kautkas tamlīdzīgs kā sv_voiceenabled 0.

Kas attiecas pret defūsēšanu, cilvēks kurš pieskrien bez defuse un sāk mīnēt 7sekundes pirms uzprāgšanas:

1) viņš nezin cik daudz laika palika pirms uzprāgs bumba

2) viņš nezin vai apkārt esošajiem cilvēkiem ir defuse, tāpēc viņš neriskēs un cerēs uz veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

flashback blee tu 4iiteri, mudaks fiksi saac laameroties!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif (joke par to skill) smiliez.de_2551.gif

Bet ja godiigi nahrem tev taas tiesiibas, tu neizskaties iipashi gudrs!

Es iesaku TOPIC LOCK locked.gif savaadak te ir lieks poster_spam.gifposter_spam.gif

Tu esi thumbsdown.gif nu vienkaarshi slap.gif totaals shit.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu pat panesas smile.gif Ka tu interesanti gribi 4iteri ar voteban nokert? Man ta liekas, ka vins paspes iziet ara 18.gif Un par defuse man ta liekas pietiek ar slay. Un otrkart pietiek manuparat cilveku, kas ir ipasi gudri un viena karte visulaik liek votemap.

Link to comment
Share on other sites

flashback blee tu 4iiteri, mudaks fiksi saac laameroties!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif (joke par to skill) smiliez.de_2551.gif

Bet ja godiigi nahrem tev taas tiesiibas, tu neizskaties iipashi gudrs!

Es iesaku TOPIC LOCK locked.gif savaadak te ir lieks spam1.gifspam1.gif

Tu esi thumbsdown.gif nu vienkaarshi slap.gif totaals shit.gif

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...