Jump to content
GIGN Forum

Ilgi Gaidiitie Sveetki Ir Klaat!


Guest darek
 Share

Recommended Posts

jiiihaaa... smile.gif es tik tagad esmu maajaas no liigoshanas... biggrin.gif Bija labi... Paari par 250l alus + zaale + jautriiba.... tongue.gif Taa tiik...

ahh... Tagad veel nepilna stundinja laika, tad varees maukt atkal tuseet... taa sauktais after party.... uhhh

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek
es vismaz uz skolu gaaju un izgliitojos nevis taa kaa juus, dzeeraaji.

nu, bet "Jaanji" ir vieniigie reaalie latvieshu sveetki... happy.gif kaa taados var nedzert kautvai bezalkoholisko smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Saveejaa nu gan dod laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 25 2005, 15:42'] ej svini citur laugh.gif

kur?

nu, bet "Jaanji" ir vieniigie reaalie latvieshu sveetki...  kaa taados var nedzert kautvai bezalkoholisko 

ko tad dariit ? un tie nav vieniigie latvieshu sveetki. veel ir piemeeram kjekatas. bet vinjas jau neviens nesvin

Link to comment
Share on other sites

un tad ja notiek sveetki uzreiz ir jaadzer?"oo yee ziemassveetki ejam piedzerties" dry.gif

taxu vajag svineet nevis dzert

DING DING DING !!! NEPAREIZI ... ooyee ziemsvetki , ejam piedzirdit salaveciti un nozagsim vinam davanas smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

nu, bet "Jaanji" ir vieniigie reaalie latvieshu sveetki... happy.gif kaa taados var nedzert kautvai bezalkoholisko smile.gif

jaanji nu galiigi nepavisam smagi nav latvieshu sveetki ,ja tos svin 24. juunijaa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...