Jump to content
GIGN Forum

Neslēdzas Klāt Xampp Serverim


amnezija
 Share

Recommended Posts

Gluži jau precīzi pa programmēšanas līniju nav, un, ja ir tik ļoti ne pa to, tad pārvietojiet, bet citās sadaļās nejutu jēgu likt.

Problēma jau ir vairākas dienas. OS ir W.Vista un uz tās ir uzinstalēts xampp web serveris. Viss līdz šim t.i kādu pus gadu ja ne vairāk gāja perfekti bez nekādiem bugiem, gļukiem etc... Vienu dienu vienkārši mēģinot testēt kā izskatās vizuāli caur localhost man parāda, ka tāda lapa neeksistē. Mēģināts caur visiem browseriem, kas man ir. Servera log faili ir pārlasīti un pārskatīti n-tās reizes. Pats serveris ir pārrestarēts un pārinstalēts vēl vairāk reižu. Ir dzēsti visi faili, kas saistīti ar xampp, tad viss pa jaunam instalēts un likts kopā, bet kā neiet tā neiet... Caur IP arī neslēdzas klāt. Internets gan tiek ņemts caur Wireless, bet pirms tam arī bija caur Wi, bet strādāja. Īsāk sakot vienu dienu vienkārši džekam apnika vergot un nolika karoti... Neko pirms tam nebiju ne instalējis ne kaut kādus konfigus datoram mainījis pilnīgi neko. Vienīgi gan uzinstalēju programmu "Solird Work's", bet kaut kā neliekas, ka tas ir ar to saistīts, jo ar web lietām šim zvēram mazs sakars... Jautājums tad būtu šāds. Vai ir kaut kā vēl iespējams kaut kur paskatīties vai kaut kā savādāk uzzināt kāpēc tas zvērs aizmiga vai arī kādam ir kādas idejas kāpēc neceļas augšā?

Link to comment
Share on other sites

Portu vaina tā nevarētu būt. Mēģināju arī ar skype izslēgšanu, bet tik un tā negāja. Pie "xampp-portcheck" Apache <HTTP> port rāda ka ir 80, bet blakus status rāda, ka ir "system". Tas tad nozīmē, ka darbojas vai kaut ko citu? Jā pats apache pēc log informācijas ieslēdzas bez problēmām un ir ieslēgts. Pie xampp controls ar apache viss ir ok un arī ja restartē, tad ieslēdzas bez jeb kāda kļūdas paziņojuma. Teorētiski es varu mēģināt likt savādāku web serveri kā "AppServ" vai vēl kādu citu, bet tā W.Vista āā. Viņa tikai xampp atbalsta citi web serveri vienkārši netiek ņemti pretim...

Link to comment
Share on other sites

Man galva sāk sāpēt ar vien vairāk un vairāk...

Vispār gan aizmirsu pieminēt, ka man pirms tam bija arī "AppServ", bet viņš man negāja locālais neatpazina serveri. Pēc tam es uzinstalēju "xampp" un viss aizgāja, bet tikai bija tāda interesanta lieta, ka mysql datubāzi xampp ņēma no AppServ nevis pats savējo. Ok, ja viss strādā mani tas netraucē. Tagad es izdzēsu AppServ un izrādās, ka arī pašu apache xampp ņem no AppServ... Itkā caur xampp kontrol paneli startēju iekšā apache un startēšanas laikā parādās, ka ir veiksmīgi iestartēts un iet uz 80. portu, bet viziski nekas nestrādā un pie statusa rāda tikai, ka mysql ir running. Ā, jā. Izmēģināju arī uzinstalēt atpakaļ AppServ, bet tā pat neiet...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...