Jump to content
GIGN Forum

Read Plizz


v1kO
 Share

Recommended Posts

Heijaa..

Nick - V1kO

Age - 21

Location - Riga

Clan - hvz

Speleju cs jau kaadu pamatiigu laicinju jo tas ir ta vereetu teikt paarveertis manu dziivi.Briizhiem ir taadas situaacijas ka labaak speleeju cs nekaa buxaaju ar draugiem, it kaa pats saprotu ka tas nav iisti pereizi bet cs 4 ever.Kapeec amd- ne tapeec ka visi ir loxi kas tur spelee ne tapeec ka vajadzeetu parmaacit daudzus,bet tapeec ka ir dienas ka no gign neizeju araa vispaar tapeec ka tas ir vairaak nekaa servers, tapeec ka ir briizhi ka tie6aam es tur nodereetu, tapeec ka neesmu mazs bezsmadzenjains radijums, tapec ka butu savaadaaks par citiem un taads jums nodereetu, kr4 man ir daudz iemesli kapeec bet vai juus man paliidzeesiet spriest tikai jums.

Thx par sapratni thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

interesanta teorija koma thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
' date='Jun 20 2005, 09:35'] Bet jebkuraa gadiijuma pirmais posts forumaa un jau tiesiibas.Hmmm,nezinu varbuut GIGN serveri kartiiba savadaaka neka Clan.lv ,bet man liekas lai prasiitu admintiesiibas ir japieraada ka tev interesee shis serveris.Es taadu buutu aizsuutijis padomaat pirms prasiit.

nee, bet dzheks ir diezgan biezhi gign, manliekas, ka pat katru dienu!

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 20 2005, 09:35'] Bet jebkuraa gadiijuma pirmais posts forumaa un jau tiesiibas.Hmmm,nezinu varbuut GIGN serveri kartiiba savadaaka neka Clan.lv ,bet man liekas lai prasiitu admintiesiibas ir japieraada ka tev interesee shis serveris.Es taadu buutu aizsuutijis padomaat pirms prasiit.

Vinjam mosh intersee speelee tieshi speele cs un nekas apkaart to wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es vareetu atkal iepist savu textu , ko flatrona topika , bet nu labi , tur kkadas rupjiibas laikam bija....

viko , cik forumos es neesmu bijis - katraa tu raxti pieteikumu uz tiesiibaam... KAA TU NESAPROTI , ka serveri ir jaspele vairaak kaa nedeelju , lai uz kko cereetu..... laikam manas domas te skaidras

Link to comment
Share on other sites

ko tu tur bljauj ka es rakstu citos forumos par tiesibam paraadi man kur ja nezini tad nerunaa.Kaa es varu speleet katru dienu ja man blje ir jastraadaa...Blje neesmu vainiigs ka te seeezh citi mazgadigi pidari un kaut ko lje4ii briiva laika tiem sukaataajiem kaa vodka veikalaa un tad blato... 12.gif

Link to comment
Share on other sites

man vienkaar6i nedaudz izbesija tas ka cilveeki blato nezinot par ko es tak nevienam neko nedaru nesitu nerunaaju ar vinjiem un citi taadu puteni nes man tas nedaudz izbesija es esmu taads cilveeks kas aizsvistaas aatri un tapeec tas taa..Man vienkaar6i nav 16 blje esmu daudz ko redzeejis un piedziivojis visaadus ssuudus tapeec ir taa kaa ir

Link to comment
Share on other sites

Tiešām koma - kā tu savos 30 gados māci viņu, viņš tak i vairāk šai dzīvē pieredzējis kā piem: Barikādes, baltijas ceļu, pienenītes dzeršanu, kefīru no stikla pudelēm ar tām foršajām korķveidīgajām aizspraudnēm, un beztam ar sexsu viņš jau nodarbojas kopš 9 gadu vecuma...

PS - ja nemaldos es trāpīju tajos 3 procentos 4.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...