Jump to content
GIGN Forum

Upgrade


Recommended Posts

Man kautkā baigi prasās pēc tiesību upgreida, pagaidām man ir slay,slap,un tas slotveidīgais sūds no ziedoshanas. Pirms tam gandrīz dabuuju to ko biju prasījis ( skatīt šeit. )

Vēleetos iegūt shādas komandas - xg , xllama , xtsay , xpsay , xsay , x_votemap , xk

Ar gagu un llamu aizbāstu lāmēm mutes.

Ar xtsay un xsay pamudinātu dažus indivīdus, kuriem patīk nepildīt misiju

x_votemap lietotu tad, ja kkādas mapes atkārtojas

ar xk kickotu "nevēlamas" personas

p.s. tiesības man neuzlika, jo tieši uz to laiku to serveri uz kura stāvēja gign aizvāca confused.gif

Link to comment
Share on other sites

konkreeti neliekas ka xg un xllama ir vajadziigas komandas tev. Vismazaak jau xllama...

macho, ja es nepaarpratu, tad tas bija domaats taa, ka es baigi virinu muti un es nebuutu iistais spriedeejs kuram vajag likt gag un kuram nee?

Link to comment
Share on other sites

nu taks, lai jau shim tiek cool2.gif

+/- skills ir, smadzene rukaa , ka cilveks pa dziiivi ir OK`eky , isti iemeslu neredzu kadel, lai neiedotu + vel gign atbalstijis finansiali .... uz servera ir jau pavadijis diezgan ilgu laiku, jasaka ar nelielam pazueem , bet tomeer, kuram gan taadas nav ... uz servera tauta vinju ir iepazinusi ... skiet par patreizejo tiesiibu izmantoshanu publikai suudziibas nab bijushas + iepriekseejaa reize cik tur truuka un jau buutu dabujis, bet kautkaa aizgaja gar ausiim eusa_think.gif nu nez nejau man lemt, kam tiek , kam nea, bet nu ja jau shamai ir dazas access .... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Man kautkā baigi prasās pēc tiesību upgreida, pagaidām man ir slay,slap,un tas slotveidīgais sūds no ziedoshanas. Pirms tam gandrīz dabuuju to ko biju prasījis ( skatīt šeit. )

Vēleetos iegūt shādas komandas - xg , xllama , xtsay , xpsay , xsay , x_votemap , xk

Ar gagu un llamu aizbāstu lāmēm mutes.

Ar xtsay un xsay pamudinātu dažus indivīdus, kuriem patīk nepildīt misiju

x_votemap lietotu tad, ja kkādas mapes atkārtojas

ar xk kickotu "nevēlamas" personas

p.s. tiesības man neuzlika, jo tieši uz to laiku to serveri uz kura stāvēja gign aizvāca  confused.gif

dieva deelj dodat tak vinjam taas tiesiibas wink.gifwink.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

nu choms malacis, smadzene straadaa, un neko ljaunu ar taam tiesiibaam nesastraadaas. Ir draudziigs un, ja vajag aizsitiis pikji speelee. Cik esu maniijis speelee vinsh biezhi ( nu vismaz kamer es esmu serveri ). taka atbalstu un uzskatu, ka var dod shitam chellam tiesiibas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...