Jump to content
GIGN Forum

Portforwarding


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Nu puisi.. ja tu esi darbojie sjau ar vienu rūteri,tad tev vajadzētu saprast ko kas nosaka.. Vēl ir tāds fakts.. google.com ir gudra mūsdienās, tikai jāzina ko meklēt un kā.. Esi kko dzirdējis par tādu adresi kā --> http://portforward.com/ ???Vrbt ieej un pameklē savu rūteri, atradīsi arī kā forwardot savu portu..Domājams ar šo tev vissam vajadzētu būt skaidram...

Link to comment
Share on other sites

2trā bilde atbild uz tavu jautājumu .. UDP vai TCP .. ja saproti loģiku..

Omg.. izmanto google translate vai google meklētāju un noskaidro ko katrs termins nozīmē.. ja nesaproti pats jau.. Zini kāda tev problēma? Tu nevēlies meklēt, gribi lai ar karotīti iestumj mutītē.. :/

EDIT: (Spešl for u!)

RoflZorZzz... Ja tu mācētu lasīt angliski, tad tu saprastu visu, nevis gaidītu kad iebāž mutē ar karoti...Tas ka nemāki izmantot to kas tev ir acu priekšā jau ir cita lieta, tak neviens tev te ar karoti mutē nebāzīs... Domā kā gribi, bet Google.lv ir viens no lielākajiem portāliem...un tur var atrast gandrīz visu!(Protams ja māk meklēt)

Edited by Cirish1
Link to comment
Share on other sites

Bet, Tu liels bljatotaajs kraaj postus un staipi kraanu... Tu vienu un to pashu raksti 1938187 reizes. Kaa jau teicu portforward utml par mana ruutera forwardeeshanu nav itin nekaa. UDP UN TCP es saprotu kas tie ir. UDP jaaliek ja ir serverim tcp - ja webam. Bet sheit ir divas ailes trigger un public. Un kaads ports ir 27015 trigger vai public itkaa jau public, bet ko tad rakstiit pie trigger.. peec idejas 2 vienaadiem nevajadzeetu buut..

Cirish1, luuudzu vairs neko neraksti par google un tadiem.. tev viena treshaa postu sastaav no 'ieej googlee' nafig staipiit kraanu ar postiem? ej malku skaldi, ja nezini, tad luudzu neraksti. Moshk visiem kas uzdos kaadu jautajumu rakstiisi 'meklee google' ? Tev nav nevienu jaamaca shajaa foruma, skaties uz seviim... + Jau noteikumos kurus sastaadijis ir Vinchis ir rakstiits kad pirms veido topiku - paskaties google, taa kaa es neko tur neatradu uztaisiju topiku... LOL PAPA.

p.s - cerams, ka shitaada veida postus vairs nesanjemshu!

Link to comment
Share on other sites

LJOTI ATVAINOJOS PAR DOUBLE POST, BISHK PACELJU AUGSTAAK JO TO MAN VAJAG DABUUT VISU GATAVU PAARIS DIENU LAIKAA...

edit : c1rish, nu cik tev gadu ir? Pietiks moshk te bazareet ja nezini atbildi neraksti neko par googli.. ES TEVI LUUDZU NERAKSTI NEKO SHEIT...

Any ideas es meegjinaaju abus divus kko konfigureet abos divos rakstiiju 27015 taapat neiet...

nu lol..

Link to comment
Share on other sites

neizlasiju visu lidz galam bet sapratu vienu, sasman tu esi cirvis ja prasi palidzibu un pectam nodirs padomu devejus! ja es blatoju un staipu kranu ar postu krashanu lol godigi sakot gribas tevi sutit dirst, bet tad jau shis bus spama posts >.<

tik gruti paeksperimentet ? iemet 27015 abas vietas un 100% nostradas >.<

ko angliski nozime trigger un ka tas tur ir domats tu saproti ? un vispar kas tas pa ljevu ruteri kuram nav dokumentacijas guglee ? o.O

ps uzmini cik shadi smirdigi topic'i ir serchaa ?

Link to comment
Share on other sites

Tak vareeji jau izlasiit nevis uzreiz dirst es izmeegjinaaju es meegjinaaju

pirmajaa es pierakstiiju 27015 un otrajaa 27015 pie abiem udp un iekjekseeju apply es jau meegjinaaju ljoti daudz variantus, portforward kom tur bija arii kkadi ar 9000 kkaadi porti taapat nekas neaizgaaja :(

Man liekas ka tur kautkas iisti nav kaartiba, jau es izmeegjinaaju abos rakstiit, es uz ieprieksheeja bez probleemaam ar visu tiku galaa...

Te searchaa es samekleeju kur chalis ar niku "graamatvedis" bija uzdevis taadu pashu jautaajumu, tikai vinjam neatbildeeja :/ Tad es visu vakaru raknjaajos google atradu kaa pareizi jaadara, bet neiet.. Itkaa fairvoools ir izsleegts araa meegjinaaju arii uz porta 27016 arii neaizgaaja, swds citu ieliku pashu jaunaako - arii neaizgaaja es tur kautko nesaprotu :/ Nevajag uzreiz kko dirst un teikt, bet vajag paarlasiit ko es rakstu.

EDIT : Uztaisiiju manu ip kaa DMZ zonu un aizgaaja XD

var klokot ciet !

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...