Jump to content
GIGN Forum

Kāds Dotu Spēlē ?


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

m3rsy, kas ir asg?? Man konkrēti zb, ka caur garenu katru spēli spēlējot, beigās ir palikuši labākajā gadījumā 6/10 spēlētājiem, kaut gan sākumā rooms bija pilns.

p.s gludais uzraksti pa skayp, kad jūs spēlējat, ja būšu pie pc, tad uzspēlēšu.

EDIT:bija jau labi, bet sūda megacreepi visu izjauca. Next ja vēl kādreiz spēlēsim, tad middle only.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

p.s gludais uzraksti pa skayp, kad jūs spēlējat, ja būšu pie pc, tad uzspēlēšu.

EDIT:bija jau labi, bet sūda megacreepi visu izjauca. Next ja vēl kādreiz spēlēsim, tad middle only.

Asg ir Sharingans.

Nez, cik esmu Garenā spēlējis tad man parasti visi paliek arī uz spēles beigām, sliktākajā gadījumā 1 vai 2 iziet.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bāc, kas tas pa sūdu man, vienreiz jau biju spēlējis caur Garenu, bet vakar nokačājot viņu, eju iekšā, wc3 rpg izstabā, sēž tur papilno cilvēku kaut kādā dota europe room *skaitlis* un tipja es ieeju vienā, speižu "Game List", un nekā nav? Ko nepareizi daru?

Davaij, gogogogog tagad pēdējās dienās visu laiku eju pie kaimiņa kuram nav neta, savienojam pc ar LAN vadu, un gogog 1on1, 2vs 2bots, utt.

Kmon, kmon, nekad nezināju ko pirkt, kad pirkt, kur pirkt, čalis pastāstīja teorija, un tagad man 24/7 praktika, lol. Daviaij pie Skordžiem, jau zinu ko ņemu visu laiku (nu tā ar visiem esmu spēlējis), bet visslabāk padodās kaut cik ownot ir ar Skeleton King, Leoricu, jā, mazulīt.

Bet fak, pie Sentineliem, nēēsmu vēl izvēlējies ar ko rubīt, jo nu bāc tik daudz iespēju, un nezinu.. :unsure:

So, count me in, ja ir laiks, tad spēlēšu, OBLIGĀTI, :10cm:

Link to comment
Share on other sites

tu neesi galvu saspiedis atkal?? Ja nemaldos, tad tu spēlē vecu versiju, kur nevar ņemt jebkuru charu pie sentineliem un scourge... Ā vēl nevajag tēlot dauni, tas jau sen vairs nav smieklīgi.

p.s davaj tikai saka gultā, vari neatbildēt nemaz uz manu reply.

Link to comment
Share on other sites

HoN ir atsevišķa spēle, kas stipri atgādina war3. Pašlaik HoN ir closed beta stadijā, ja nemaldos (es jamajo nespēlēju, zinu tik daudz, cik padzirdu mircā). So yeah?

Lieliska atziņa, es pats nespēlēju, bet gan gudri diršu malu malās. So yeah, pis taisni.

Link to comment
Share on other sites

un kur ir ierakstīta saruna, ar kādu izbijušu dotas pro?? Tas kad kāds kaut ko uzraksta, nenozīmē, ka viņš saka patiesību...

P.s gludais man VT ir saremontēts un tagad varu runāt, kā arī varētu kaut kad uzspēlēt drīzumā, ja ir kas spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Spēles versija: 1.22.0.6328

Valoda: Krievu

Legāla spēle:

Situācija tāda, skatos es vot šo, te pamācību, spied, bet tāpat nevaru spēlēt iekš Garenas, kapēc? Interneta piekļuve ir, viss ir, bet varbūt tapēc, ka es nevis instalēju spēli, bet gan draugs uzreiz iedeva "mapīti" (ready to play) tipja, kur viss kā vajag, var spēlēt gan kampaņu, gan LAN'ā, bet iekš Garenas nevar, kapēc?

Izmeklējos googlē, daudzi tādi jautājumi, bet dēļ autoru neuzmanības, viņi paši ir atrisināti, bet mans gan ne. :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

"7-you need to update your patch to 1.22

to make sure if its 1.22 you have to check this!"

Es saprotu, ka tā pamācība ir veca kā pasaule, bet KĀ LAI ES VARĒJU ZINĀT, KA MAN VAJAG TO FAKING 1.23 Un vēl to Ā.

Bāc, mans panelis ģļučī, es cenšos nerakstīt ne bolda, ne italikā, ne sarkanajā, bet raksta, WTF? kk. nevermind.

So, labi, paču dabūšu, bet kā man no krievu, bāzētā valodas pāriet uz angļu? Help.

EDIT: Bāc, yeyeyeye, labs, kačāju tagad War3FT_123a_English, mby man nomainīsies valoda uz eng, pēc šī patča? YEEEE. :khehehe:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

war3 valoda tev no patča neizmainīsies, iespējams, ka pat patču nevarēsi uzlikt, jo prasīs krievu? bet sazin. Oh yeah, tagad jaunākais patčs ir 1.24, kas "sapisa" labu daļu mapju tamdēļ, ka pirms tam tajās kartēs, kur tika izmantots JASS bija viens bugs, kurš tika plaši izmantots, jo bija vienkārši vajadzīgs advancētām fiškām; Blizz izlaboja (jo to bugu šķiet varēja exploitot, lai pačakarētu sistēmu) un visas kartes, kas to bugu izmantoja tagad ar 1.24 nestrādā. Un DotA arī it kā izmantoja to bugu, nezinu vai viņi jau ir "salabojuši" to.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...