Jump to content
GIGN Forum

Kāds Dotu Spēlē ?


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man ir neliela problēma. Ķipa gribu viens pats paspēlēt dotu caur single player. Nokačāju jaunāko dotas mapi, eju spēlē, sameklēju mapi, bet man tas logs, kurā būtu jārāda komandas izvēles šits, ir tukš. Man tur nerāda neko. Līdz ar to nevaru uzsākt spēli. Spiežot start game mani atmet atpakaļ uz to pašu izvēlni. Domāju, ka tas ir mapes gļuks un nokačāju vecāku, "stabilāku" versiju, bet tas pats. Kas pa huiņām?

Varbūt man kāds pačs ir vajadzīgs? Gan jau!

Visu sačinīju.

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Es esmu pilnībā gatavs ownot. Tagad kādu laiciņu jau spēlēju dotu no vietas un esmu tā samērā labi iemanījies, neesmu protams nekāds aziātu papa. Šovakar arī galīgi nevaru, varbūt varētu kaut kad sestdien vai svētdien vai kaut kā tā.

uh uh i know gludais, lets see dota stands for defense of the ancients!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Nu mēs ar mersy un amniju kapājam māju karti.

Tikai šad tad amnijam neliekas svarīgi aizstāvēt galveno pili + viņam ir wooden pc, tomēr vakar es teicu panter down.

Bullet šodien esi 20:00 skype, visu sarunāsim, ja gribēsi ar mums kopā močīt, bet diez vai dotu.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par Dotu, agrāk ļoti patika, visu laiku spēlēju, bet pēc tam kaut kas notika, un vienkārši pārstāju spēlēt, bet tagad vasarā regulāri apmeklēju interneta-kafē elik, un tur vienmēr kādas dažas stundiņas ar draugiem nospēlējam dotu, 2on2, 1on1..bet jā, uz pc jau labu laiku nav dotas, un nav doma atgriezties, bet ja kāds trešdien, no paša rīta 8:00-12:00 gribēs uzrubīt dotu ar manīm un vēl diviem čaļiem, droši rakstat..

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ev amnij, es bļed nebūšu. Man tikko atrakstīja, ka jābrauc ciemos pie draudzenes.

Jūs ar mersy varētu aizsargāt divatā pili.

Ja mersy grib hostēt, tad viņam jābūt sarkanajam un mapes sākumā jāieraksta.

-slt (1 līnija)

-rr3 (spēle līdz 3jām uzvarām)

-balance (ragequiteru vietā nāk bots)

-fow180 (FOG OF WAR MOTHERTRUCKER)

-nt (kaut kāds bez nodokļu sūds)

laikam viss

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...