Jump to content
GIGN Forum

Kāds Dotu Spēlē ?


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es negribu iemēģināt nekādas citas kartes. Dota ir dota, warcrafts jau ir pavisam cita štelle. Es spēlēju caur garena klientu, kur vienlaikus dotu spēlē vairāk nekā 50k cilvēku.

Topiks ir par to, vai vispār kāds no šejieniešiem spēlē attiecīgo karti. Man pie dziļi pie dirsas jūsu atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

omfg, kaa man patiik dota. es ar 4 chomiem savulaik speeleejaam caur ggc (ja atceros pareizo nosaukumu). vesela komanda bijaam :)) pajukaam, palikaam 2 un tagad pateicoties tam, ka choms nevar atnest man disku ar visu ko vajag prieksh dotas, es nespeeleeju + shobriid esmu palicis bez interneta, taa kaa shobriid nepaardziivoju, bet choms jau kaut kaads 20 lv garenaa.. pff, bet dota rullee noteikti. kaa jau Sharingan mineeja - war3 ir war3 , dota ir dota. Ja juus veel speeleesiet, kad piesleegshu internetu atpakalj, tad es noteikti pievienoshos un mosh choms arii :thumbsup:

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Par skillu pofig - es ownoshu jūsu vietā :D

Spēlēt vajag caur www.garena.com - tas ir klients vairākām spēlēm, tajā skaitā Warcraft III DotA

Online tur ir pārdesmit tūkstoši no visām pasaules malām jebkurā diennakts laikā.

Ideja ir tieši novākt bariņu tā, lai varētu pievakarē spēlēt 5v5 (5 gignieši pret kaut kādu kitajozu mixu)

P.S Lai jautrāk - lietosim ventrilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Novelc klientu, piereģistrējies, ieej War3 TFT RPG istabā (parastajā War3 TFT custom mapes nedrīkst), izvēlies kādu DoTA's sub-istabu, palaid spēli caur Start Game (pirms tam settingos jānorāda, kur atrodas .exe), ej iekšā Local Area Network un voila - vari pievienoties/taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...