Jump to content
GIGN Forum

A Humbl3 Request


EDD
 Share

Recommended Posts

Aizvakar ap plkst. 3.00 naktii kartee awp_map2 uzradaas viens forsh kekss Kosmodiskas, kuram bija interesantas speejas raunda saakumaa visu pretinieku komandu pa vienam noshaut HS cauri visaam iespeejamajaam sienaam (iechekojiet awp HS% jhatka.gif). es vinu paaris reizes banoju, gan 'paramentaly' gan uz ~9999999999min, kopumaa vismaz 30 reizes, gan arii vienkaarsi kikoju, bet shis ikreizi peec pusminuutes jau atpakal. laikam kautkaada uber-dinamiskaa IP, vai ari advancets ogc, kas banus neitralize. vismaz taadas domas man naaca praataa. btw interesanti, ka shim statos neraadaas neviens bans...

Ko vajadzeetu: gribeetu no kaada (laikam jau macho) uzzinaat, ko dariit liidziigaa situaacijaa lai atbriivotos no shaadiem pidariem, jo toreiz es visu karti vnk njeemos vinju banot un pasham speelet nesanaca + nodereetu PM kuraa pateiktu pashu komandu, kaa uzliek banu uz IP (un varbuut arii nonjem) - citiem gadiijumiem.

runaajot par citiem gadiijumiem, juutos apdaliits, ka man vairs nav xnuke tiesiibas (it was so nice to do that at the end of round happy.gif awww) un gribeetos veel uzzinaat teamslay komandu, jo dazreiz vairaaki cilveeki savaa teamaa speej konkreeti izbesiit.

do you copy me? over sorcerer.gif

Link to comment
Share on other sites

izraadaas tas muusu kaiminjsh lietuvietis. Zinaaju ka vinjiem tur daudz pidaru...

par to komandu - emm.. taada man liekas iisti nav, taa ka shoreiz naaksies samierinaaties ar banoshanu.... (btw tev banlistaa vienam keksam ar vienu ip bija kaukaadi 10 bani uzlikti - tur viens tikai tika atstaats, bet taa neslikti status pakachaaji)

un xnuke tika nonjemts jo katrs otrais laida kartes beigaas vinju. Apnika.

lai komandu noslayotu (nezinu iisti kuri to var un kuri nevar) jaaraksta xslaytm T (CT)

i copy

over

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...