Jump to content
GIGN Forum

Geforce 9600gt


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nesen nopirku jaunu videokarti - ATI RADEON EAH (hd) 3450 1gb. Diez ko neatšķiras no iepriekšējās - Ati Radeon x550 128mb.

GTA:SA: Iepriekš bija 70fps, tagad 40. (Medium)

Garry's mod: Iepriekš bija 60fps, tagad 110. (Viss uz max)

HL2: Iepriekš bija 50fps, tagad 80. (Viss uz max)

MU: Iepriekš bija 21, tagad arī 21 (domāju ka tur traucē FPS limits...) (-)

Driver 4: Iepriekš: 30, tagad 60. (Medium)

GTA 4: Iepriekš negāja, tagad 11fps >.< (viss uz low)

Crysis: Iepriekš 21fps, tagad 40fps (viss uz low, izņemot textūras - high)

Rezultāti nav tie labākie, jo cerēju gta sa sasniegt vismaz 90 fps un normāli paspēlēt crysis un gta iv uz kaut cik jēdzīgu grafonu.

Tad nu sāku meklēt jaunu videokarti un nonācu pie šīs: http://www.youtube.com/watch?v=JRo0yLfYBVk &

Tā kā manam pc mplate ir diez gan veca, nēsmu pārliecināts ka man šo zvēru ņems pretī. Lai nu kā, man ir pcie slots, bet man ir AMD mašīna...

   Motherboard:
      CPU Type                                          AMD Sempron, 2340 MHz (9 x 260) 3000+
      Motherboard Name                                  Unknown
      Motherboard Chipset                               VIA K8T890, AMD Hammer
      System Memory                                     1536 MB  (PC3200 DDR SDRAM)
      BIOS Type                                         Award (08/12/05)
      Communication Port                                Communications Port (COM1)
      Communication Port                                Communications Port (COM2)
      Communication Port                                ECP Printer Port (LPT1)

    Display:
      Video Adapter                                     ATI Radeon HD 3400 Series  (1024 MB)
      Video Adapter                                     ATI Radeon HD 3400 Series  (1024 MB)
      Monitor                                           Plug and Play Monitor [NoDB]  (HMELB04583)

      Supported Standards                               DMI, APM, ACPI, PnP
      Expansion Capabilities                            ISA, PCI, AGP, USB

Tad nu jautājums ir tāds: vai man ši videokarte derēs/ies?

Link to comment
Share on other sites

man tieshi ir 9600gt, iet jau zveeraa, bet ir arii shaadi taadi gljuki, piem - uz 64bitu xp lai uzspeleetu gta4 ir jameklee vecie draiveri, crysis tas pats atkal jaapaarinstalee draiveri, lai vareetu uzspeeleet... To visu protams atrisina Vista, bet ja tev ir xp tad jareekjinaas ar gruutiibaam... Skatoties peec parametriem itkaa vis ok, bet baigi svariigi ir tava baroklja jauda un korpusa dzeseeshana, jo ar to karti speeleejot gta4 var briivi piesildiit vienistabas dziivokli :D

Link to comment
Share on other sites

Visi cipari/sūdi kas bija uz mplates:

Venice-128 S754

DH-E6

754 Pin uOPGA

0986h

08/12/2005-K8T890-8237R-MV7L5840C-00 (Motherboard ID)

NU5108E3T-400B000 (Module Name?)

VIA K8T890 (Pie ziemeļu tilta?)

VIA VT8237 (Pie dienvidu tilta)

EDIT: Atradu: http://images.google.lv/images?hl=lv&q...sa=N&tab=wi

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Ja man tur nebūtu bans, aizietu...

Tad nu painteresējos pie vietējiem datormeistariem. Šie teica ka var sanākt visādi, bet neviens neteica ka nejietu. Tad nu ierakstīju googlē abu videokaršu (Pašreizējo & GF 9600gt) overview'u un uzzināju to, ka, abām ir PCI-Express 2.0 spraudnis, bet mana mātesplat atbalsta tikai X1 un X16. Tad nu drusku apstulbu. Kā mans pc var ņemt pretī ko tādo, ko neatbalsta? Lai gan man bieži vien uzmet dont send videokaršu draiveriem un rāda, ka ir ieinstālētu daudz vecāki draiveri, bet esmu ieinstalējis jaunākos no AMD mājaslapas.

Tad nu pamats abām videokartēm ir vienāds, atšķiras tikai dzinējs, takts frekfence atmiņai, atmiņa, max. izķirtspēja un shader version! Es šaubos ka šie kritēriji var pilnībā izmainīt videokartes struktūru...

Jūsu domas?

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

lasto bik uzmetās smiekli.. 128 mb iet tāpat kā 1 gb radeons.. nu nu. .vrbt esi mēģinājis atrubīt v-sync or uzlikt jaunāku / little bit older video card driver.. kko tādu? Gan jau ka nē.. un par 9600gt nemāku teikt.. bet vajadzētu iet zvērā.. jo mans 8600 gt velk zbiss.. runājot vispār.. vai tev nav radusies doma.. iegādāt jaunu mātes plati un papildināt to ar skaistu procesoru.. ? Paskatoties tavus mātes plates parametrus.. lai vilktu jaunos spēļukus... pc vajag pietjūnēt.. un tad tikai vari gaidīt arī pilnu tā atdevi.. kā saka: No s*da nevar izspiest sulu.. ;D

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām mani jauda nebremzē... Esmu pat turējis 21. slotu serveri bez lagiem. Jātdzīst, ka, processors ir vecs, bet iet viņš labi... Bieži vien pat iekš crysis izspiež 50 fps. Tikko pamēģināju salikt visu uz high, izspieda 25FPS (viduvēji - 18fps), priekš tāda processora tas jau ir sasniegums! Pagaidām man nekas pret viņu nav...

ps. Kas notiks ka baroklis nespēs dot nepieciešamo jaudu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...