Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft Topiks


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Tātad sveiki, izveidoju jaunu wow topiku, jo iepriekšējo aizvēra, jo tipja iedziļinājās offtopikā, bet nafig jāslēdz, ja varētu savārnot offtopikārus + un par to, ka prasu ir jāslēdz topiks? Think twice.

Labi, tātad kā jau daudzi dzirdējuši, man ir bijuši WOW + TBC diski, bet stāvot plauktā kaut kas notika (uz diskiem bija ievārījums, watafak, nokurienes aveņu ievārījums uz wow diskiem psc, māsa.) Un jāpērk jauni, jo riktīgi apdomāju domu, spēlēt officiālo wowu, jo patiešām piegriezās man privātie kur ds katru minūti + bugs uz buga.

Un rodas jautājumi, draugs stāstīja par kaut kādu super ''Battle Chest'' kurš maksā apmēram 55ls un iekšā ir WOW + TBC + WOTLK + User guide/ rokassgrāmatiņas. Tipja viss kopā, un uzreiz gāju google un meklēju kur latvijā nopirkt viņu un opā nehuja. Nekur. Ir tikai tāds BC kur tipja tikai WOW + TBC http://new.636.lv/lat/catalogue/soft-games...p?249030#:page2 , bet tur nav WOTLK iekšā, un tādeļ vai latvijā ir iespējams nopirkt BC ar visu komplektu? Vai vispār ir viņi latvijā, no ārzemēm sūtīt negribu, jo nemāku.

Un otrs jautājums, bet to uzdošu kad uz šito atbildēs, jo šitas ir svarīgāks nekā tas otrs. Somebody?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cik man zināms, tādas nav ir tikai parastais +TBC kopā un WOTLK atsevišķi.

P.s vai tad nav iespējas, ievadīt cd-key kaut kur, par pierādījumu, ka tev tā spēle, tiešām ir pirkta un dabūt atpakaļ.

P.p.s ievārījums nav tā lieta, kuru nevarētu nenoslaucīt no diska.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

bullet, lol es cītīgāk pameklēju arī ārzemēs un patiešām, nav nekāda BC kur viss kopā. Tas nozīmē tagad nopirkšu, BC un kad pienāks laik uz 80lvl tad WOTLK.

Runājot par ievārījumu, notīrīt viņu varētu, bet viņš ir tā piekaisis pie diska, un pa visu disku, ka vienkārši auch. Skatīties pat pretīgi. Bet es nemaz nesatraucos, ir lieka nauda (pat tādā brīdī) un nopirkšu wow.

Nu vo otrs jautājums. Kopš pirmās manas spēles dienas wowā, es ņēmu visu laiku Horde, un tagad nu pienāca laiks kad offa gribu uzspēlēt ar Alliance, bet mana pieredze ir tāda, ka ar Ally nezinu kas kur atrodās, kādas pilsētas, q, vispār neko nezinu par Ally pusi, bet nu to iemācīšos, bet moka vēlviens jautājums. Vienmēr kad esmu BG, Ally smagi kāšh Hordei, sagadīšānās? Nedomāju, protams tas nav atkarīģs Ally vai Horde, bet no spēlētāju pieredzes, bet tomēr visu laku kāšs. Vai tā nebūs mana kļūda ja paņemšu Ally?

Link to comment
Share on other sites

Īpats svars realmā kur es spēleju ir 75% alliances un warsong battleground 70% uzvar alliances twinki, bet dīvaini, ka Arathi Basein lielākoties uzvar Hordi. Pats esu hords.

Jau jau tik daudz ir alliancē, tad vieglāk pardod itemus iekšā AH par 3x lielāku cenu, nekā alliances pusē.

Paņem tak googlē wow map un paskaties kur atrodas [ally] pilsētas un nokačā addonus, ka piemēram q helper un qguru.

Link to comment
Share on other sites

FOR THE HORDE!!

Protams, ka būs kļūda, ja paņemsi Ally.

BG ally kāš, jo ir pārākie pusiji.

A, ja nopietni, tad Battleground pušu pārsvars atkarīgs no tā, kādā Battlegroup tavs serveris ir. Vienā Horde stiprāki, otrā Ally, nekad nevar zināt. :)

Ja tev bija TBC disks, tur noteikti jābūt CD Key, kā arī, ja spēlēji offā ar to disku kādreiz, tev Accounts 100% ir saglabājies, kur parādās, ka esi nopircis TBC, kas nozīmē, ka viss, kas jāizdara, lai spēlētu, ir jānopērk gametime. :)

Ieteiktu vilkt klientu no officiālās WoW lapas, nevis pirkt smirdīgus diskus, kuri 50% gadījumu ir sapisti. WotLK arī, nopērc viņu lapā, updeito savu accountu un kapā laimīgs, bez visādiem 636.lv un kā tik vēl ne.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau Tu visulaiku iesi uz tiem battlegroundiem. Raidot instances arī tak vajadzēs, varbūt Tu tikai dēļ battlegroundiem ? Es Tev iesaku 2 realmus, kur, ir latviešu ģildes normālas..

PVE, nezinu, bet kr4, horde nevar zemēs sist ally un ally nevar hordi.. ( Visās zemēs, arī neitrālajās/kopīgajās )

Azsune - Alliance - Order of Snaivtal ( Izlasi snaivtal no labās puses )

Azsune - Alliance - RGLV ( Tajā tiek tikai tie, kas būs uz katru reidu, un ir labi spēlētāji ar savu klasi var teikt )

Azsune - Horde - Amberkin tribe vai kkā savādāk, īsti nezinu, jo pie hordes nespēlēju..

PVP laikam, horde savās zemēs var sist ally, ally savās var sist hordi, bet kopīgajās zemēs viens otru..

Ravenholt vai Ravenhold - Horde - Nosaukumu neatceros, bet tā bija laba ģilde un varbūt vēl pastāv, neesu gadu spēlējis, tākā nezinu, kas ar to ģildi ir..

Azsunes pirmajām 2 ģildēm ir webs, ja Tev kko vajag tur un, ja Tu spēlēsi tajā realmā!

Order of Snaivtal - oos.wow.lv

RGLV - rglv.wow.lv

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

da labi

Aliansei nav nekādas vainas. Rūķi ir forši :thumbsup:

Kad spēlēju Twilight's hammer tur tieši horde iesūkāja, jo alianses pusē bija pasaules top5 ģilde.

p.s. wow vairs nespēlēju :)

Link to comment
Share on other sites

Bļe, kā es gribu spēlēt ar Gnomiem, man viņi tā prikolē ar savu ''lielo'' augumu, iekš PVP vienmēr ir interesanti šķaidīt viņus, un tagad gribu ar viņiem spēlēt, bet sūds. Viņi neatbalsta Hunter (mednieka) klasi. Un tādeļ tā arī nepaspēlēšu ar viņiem. Man Horde jau piebesīja Blood Elf'i, un ar citiem negribu vienkārši spēlēt. Orki, Troļļi, Mirušie tā iesūkā, pat skatīties negribās uz viņai. Un tādeļ no vienas puses gribu Ally no otras negribu.

Ja ņemšu Ally tad Night Elf, vismaz viņš mednieku atbalsta.

EDITS: ROFLMA0, OMFG WATAFAK. !!!1111oneoneone

Tikko izlasīju, lol. Sen atpakaļ dzirdēju, ka taisīs World of Warcraft filmu ar nosaukumu: ''Warcraft'', bet izrādās, ka bija feiks. U

UN TIKK TIKKO izlasīju ka 2011 iziet Warcraft, kas būs 2h gara un kurai 100'000'000 $ budžets, OMFG.

http://www.imdb.com/title/tt0803096/

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Ev kas pa gļuku, es tipja nopirku vēlvienu wowu un eju saitā lai uztaisītu acc, un uzrakstu to kodu un bams

The authentication key you have entered is invalid. Please check the key again for any missed or incorrect characters

Ko man darīt?

Link to comment
Share on other sites

kodu un bams

The authentication key you have entered is invalid. Please check the key again for any missed or incorrect characters

Ko man darīt?

Tu nopirki wow accontu jaunu vai diskus ? Tur itkā teikts, ka kods nepareizi ievadīts, un parbāudiet atkal vai nav aizķērušies/aizmirsti vai nepareizi ievadīti burti/cipari..

Paskaidro vēl sīkāk, ja vari!

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

lol, es tāds dalbajobs, es reģistrējos iekš US nevis EU, nu tad tā solim 4 no 7 un iestrēgu, tur ir tā, maniem wow diskiem taču nāk pirmais mēnesis klāt un tā, tur jāievada payment metode, vainu ar game card, vainu ar kredītkartēm, bet tākā nav vēlaizvien savas kredītkartes, neko padarīt nevaru. Vecākiem prasīt nevaru, uzreiz būs 100 jautājumu + tādās lietās man neuzticās. Un draugiem arī tagad nav. Un ko man darīt? Kā man tikt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...