Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Cd-4.30.1


eXp!red
 Share

Recommended Posts

Tapēc vaig palasīt vispirms, vai jaunais CD vispēr iet ar nestīmoto un vai no viņa vispār ir jēga, nevis bļaut, ka iznāca šitas un iznāca tas - nu sorry tiem kas jau sapumpēja čitus priekš jaunā CD, nu nebūs viņš vēl laiciņu uz GIGN

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs,ja citiem ar vinu neiet cs-nu tad ok gaidiisim citu CD!!!

bet nu nevajag jau teemet uz to,ka es tipo esmu sapumpeejis 4iitus vai veel nez ko ja!?!

vienkarshi doma bija tada,ka 4iiti pa laimi veel nebutu izlaisti prieksh jaunaa CD

Link to comment
Share on other sites

Mana doma atkal bij tāda - pareizāk ne doma bet jautājums, vai iešām tu uzskati servera īpašniekus par tik akliem, vai bremzētiem, ka nepamanītu jauna CD iznākšanu - vai arī tu vēlējies būt pirmais kurš izcelsies ar visasāko redzi???

PS - es gribēju iemest vēl pāris citātus par jauno CD, bet man sāka bremzēt ārzemes un es nolēmu iet gulēt ( iemetīšu moš rīt no rīta)

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

tjip kaukas taads bija ka ar jauno CD un nonSteam CS crackotajaam versijaam buus beigas... vajdzees pirk origjinaalu... smiliez.de_2477.gif

vnk vajag uzlikt arii jauno pa4u, tad viss ripos ar jauno cd, man liekas ka to pa4u vareeja dabutu netgames.lv

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...