Jump to content
GIGN Forum

Acc Pub


wADer
 Share

Recommended Posts

1. wAD* (Dāvids Turkins)

2. 14 gadi

3. Pieredze CS`a 7 gadi Spelētāji Serverī Ir Redzējuši :) ES SPELEJU LABI VARI MAn TEIKT KO GRIBI ES VARBUT NESPELEJU KA 7 GADU BET VARI SKAITIT UN mAN PAT UZ KOMPJA RAKSTITS DATUMS KAD MAN VINU NOPIIRKA KAD MAN BIJA 3 gadi :@ un jau 7 gados ar draugu spelejam CS un es biju serveros cortez :@

4. sucker.oo.lv fury un daudzum daudzos! SUCKER .oo.lv ir palicis par MU SERVERI UN ACC TUR NEVAREJA VIEGLI DABUT NEJUTATIES PARAK KRUTI! :thumbsdown: Fury bija Klans pasen! Vel Daudzo Klanos Es Emu Bijis Varat Daudziem Prasit :@

5. PuB Stati

6. reg nick - wADer

Man Patik adminu Atieksme Man Pasaka Lai Pisakos Jo Es Varetu Dabut acc 100 proc a te man dirs virsu :@

Ka Besi Admini Kas Telo Kad Ir Prosta Pro |-(

Edited by wADer
Link to comment
Share on other sites

Man ir lielas aizdomas , kad tu no 7 gadiem cs nespelē , kur no vēl kartīgi saprati , kas ir dators tad. Tā par temu normali hyperlinko savus status , otrais iespēja tev dabūt jebkādu flagu klāt ir tuvu pie nulles, 3shais vari nelikt vissus sos serverus , kurus neviens nezin , sucker.oo.lv (gan jau pa 35 sant vareja adminu nopirkt) , fury <<<< WTF nekad neesmu dzirdejies pa taadiem.

Link to comment
Share on other sites

blegj tulit aptaisishos

14 - 7 = 7 gados tu rambaji csu vai vnk skatijies ?

wtf is sucker.oo.lv

Neesmu redzejis serveii.

Runajot par lietu vai tu izlasiji to mirgojosho sadalju NOTEIKUMI !?

Ieteiktu atri izdomat iemselu nax tiesh itev vajag tiesibas, kuras PAT TU NEESI UZRAKSTITJIS.

Un kursh TEVI iesaka (neticu, ka tadu ir).

Ja nee topiks tiek dzests un pats dodoies atvalinajumaa.

Veixmi Dāvid Turkin

Link to comment
Share on other sites

Kas ? tev to serveri raksta !

Man Patik adminu Atieksme Man Pasaka Lai Pisakos Jo Es Varetu Dabut acc 100 proc a te man dirs virsu :@

Ka Besi Admini Kas Telo Kad Ir Prosta Pro |-(

^ gadsimta quote

3. Pieredze CS`a 7 gadi Spelētāji Serverī Ir Redzējuši smile.gif ES SPELEJU LABI VARI MAn TEIKT KO GRIBI ES VARBUT NESPELEJU KA 7 GADU BET VARI SKAITIT UN mAN PAT UZ KOMPJA RAKSTITS DATUMS KAD MAN VINU NOPIIRKA KAD MAN BIJA 3 gadi :@ un jau 7 gados ar draugu spelejam CS un es biju serveros cortez :@

Tu vispar zini ,kada cs versija bija pirms 7 gadiem ,un kadi serveri bija ? Puisit , kads tevi ir pakjeris uz zobu, sakot , ka gigna accessu dod pa labi un pa kreisi , un ka tadam chalim ka tev , iespejas vinju dabut ir milzigas vienkarshi.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

KAS DRĪKST POSTOT TIESĪBU SADAĻĀ?

Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.

Šie noteikumi jau laikam priekš kaķiem...

Bet par tēmu. Te jau viss ir pateikts.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

da jus ko, es shito pacanu zinu un atceros no sucker.oo.lv un dodu vinjam rekomendaaciju, vnk nerealais dzeks!!!

istenibaa vinjs samelojas drusku, ta ka es vinju pazistu, varu galvot, ka cs vinjs spelee jau no 3 gadu vecuma un ir pabijis ne tikai Fury klanaa, bet arii Allmighty, Unlimited, Supepuperpuishi un veel citos superigakajos teamos!

Ja jus vinjam nedosiet acc, es bushu dusmigs un teiksu lai vinjs uzhako gign'u.!!.!.!.!

:lalala::lalala::lalala:

Link to comment
Share on other sites

:blelohs:

ej nosprāgsti!

zini, tu neesi viens čalīt,

TU ESI NULLE!

Atceriest to, tu esi NULLE, es esmu pro!

Tāda ir dzīve!

P.s. ja tu netici, ka es esmu pro, tad vari paprasīt man, es pats vienreiz redzēju. Man stati bija 1337:0

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...