Jump to content
GIGN Forum

Frizētava.


psycho
 Share

Recommended Posts

Griez tādu taka tck frizūri, tikai tik traki izteiktu nē..

Augšu astāj un aizmuguri arī atstāj bišk un sānus izdzen..

ir ritīgi labi, pašam tāda fričene jau kādu gadu..

Tagad tāda modē irr. tikai saki lai dikti izteikti tādu negriež.

Link to comment
Share on other sites

kVNE, es labāk zināšu, kāds matu griezums man piestāvēs..

Mahmed - mm, vērā ņemams piedāvājums ^^

moby - centrā / centra tuvumā / vienalga, ka tik laba frizētava, kurā strādā labas frizieres, kurām var uzticēties :)

Edited by psycho
Link to comment
Share on other sites

Nez man ir "privatais" frizieris... braucu pie vinjas vai vinja pie manis/mums ( gjimenes ) vnk slikta pieredze ar k-kadiem saloniem. Vienu reizi ta sacakareja matus ka dabuju nodziit nost lai neizskatitos pec galiga pidinja :D Taka tu ta uzmanigak...

Link to comment
Share on other sites

Augšu astāj un aizmuguri arī atstāj bišk un sānus izdzen..

ir ritīgi labi, pašam tāda fričene jau kādu gadu..

Tagad tāda modē irr. tikai saki lai dikti izteikti tādu negriež.

lielisks posts :D

hair baltic arī ownz.

man personīgi patīk kā nogriež kolonnā uz marijas ielas (telefonu vari 1188.lv meklēt) - tur 15ls.

Link to comment
Share on other sites

http://www.apollo.lv/portal/life/articles/147671

Mana bijusī darbavieta starp citu :/. kad šefs izštukoja paplašināt firmas darbības veidu, atverot frizētavu un pēc tam vēl erotisko frizētavu, es ņirgājos, bet nu izskatās, ka arī LV pietiek slimo, jo laikam jau tā lieta ir aizgājusi :)

Augšu astāj un aizmuguri arī atstāj bišk un sānus izdzen..

ir ritīgi labi, pašam tāda fričene jau kādu gadu..

Tagad tāda modē irr. tikai saki lai dikti izteikti tādu negriež.

http://www.edhumphries.com/wp-content/uploads/ice.jpg ?

Edited by n0r3k
to varēja arī vienā postā salikt
Link to comment
Share on other sites

:)

gandriz jau nodomaju, ka pats esi frizieris :) Nu tipa Peers :D labi joki.lv

Bet nu idejas jau cilvekiem musdienas tiesham kaa piecstavu majas. Tur tipa manikiru arii taisa.Kipa devka sez apakshveljaa klepi. Es gribetu redzet, ka vinja pataisitu manikiru, ja vinjai pekshnji kaut kas saktu durties ass pecpusee.

p.s. aa 4eal shimenes generejoshakaa realizetaa ideja ir "zemnieka sapnis" un "antikrize".

Link to comment
Share on other sites

:) Nu tipa Peers :D labi joki.lv

Bet nu idejas jau cilvekiem musdienas tiesham kaa piecstavu majas. Tur tipa manikiru arii taisa.Kipa devka sez apakshveljaa klepi. Es gribetu redzet, ka vinja pataisitu manikiru, ja vinjai pekshnji kaut kas saktu durties ass pecpusee.

p.s. aa 4eal shimenes generejoshakaa realizetaa ideja ir "zemnieka sapnis" un "antikrize".

Nы, bomba visв tajв pasвkumв bija, ka sвkotnзji ро erotiskв frizзtava atvзrвs tajвs paрвs telpвs, kurвs jau eksistзja internetveikals - respektоvi manв darbavietв, tвdзп pвris nedзпas es jau paguvu pabыt amatu apvienoрanas kвrtоbв arо роs frizзtavas administrators. Patiesоbв neatsverama pieredze :D , it seviрнi pirmie klienti. Izcilвkais bija, kad pзc vienas рвdas sesijas friziere bija рфkв un sыdzзjвs par klientu, kurр procedыraas laikв bij anu dikti aktоvi rasзjis zem tв ponиo un vienв brоdо ar pilnоgi nopietnu sejas izteiksmi satraukti vaicвjis "Es tыlоt kulminзрu, ko man darоt?"

Patiesоbв tas bija viens no galvenajiem faktoriem, kвdзп krоzes un bezdarba laikв pats no savas gribas uzrakstоju atlыgumu :)

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

:rofl: droshvien ir diezgan cepiigi sedet turpat 5 metrus nostak un visu sho cirku noverot XD2

Eu , bet tam saimniekam droshi, ka arii nav viegli atrast tadus skukjus, kuri ir simpatiski (vairak vai mazak), mak normali griezt matus un plus vel gribosham to darit apakshvelja sveshu tevinju klatbutne :) Izklausas unreal. Vismaz kadaa no prasibam noteikti ir iztrukums :)

Link to comment
Share on other sites

:D , it seviрнi pirmie klienti. Izcilвkais bija, kad pзc vienas рвdas sesijas friziere bija рфkв un sыdzзjвs par klientu, kurр procedыraas laikв bij anu dikti aktоvi rasзjis zem tв ponиo un vienв brоdо ar pilnоgi nopietnu sejas izteiksmi satraukti vaicвjis "Es tыlоt kulminзрu, ko man darоt?"

Patiesоbв tas bija viens no galvenajiem faktoriem, kвdзп krоzes un bezdarba laikв pats no savas gribas uzrakstоju atlыgumu :)

MUAHAHAHAHA. viтр tur droиоjot spзja izrunвt vвrdu "kulminзрu"? :D

zelts

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...