Jump to content
GIGN Forum

Jaunā Mode


HHH
 Share

Recommended Posts

man liekas ka csaa realitaate beidza jau tajaa mirklii ka dzheks skrien ar awp kur nu vel kaadam lecienaa ieshauj laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

man shkjiet, ka juus iespeejams nesaprotiet, bet cs - taa nav realitaate. Saakot jau ar veco labo: ja tu nomirsti, tu parasti neatdziivojies (nu ir kaukaadi iznjeemumi, piem., Gendalfs no LOTR [bet taa ar ir tikai graamata/filma]). Nee, nu tas, ka cilveeks nomirstot redz, kas notiek taalaak varbuut arii ir reaali, bet kaapeec, tad shis nevar apskatiities visu karti, bet var tikai iechekot, ko dara "saveejie"? Ble, galgalgalaa kur tas ir redzeets, ka tu kaa mironis vari atriebties savas komandas paarstaavim, kas ir tevi piebeidzis. Nu ble. Kaapeec vienmeer ir taa, ka speeleetaaji atrodas mistiskaas vietaas, kuraas nav ieejas un izejas? tas taksh nav reaali. Ble te vareetu rakstiit simtiem nereaalu situaaciju. Bet visvairaak man uztrauc viena:

KAAPEEC IESHAUJOT PAUTOS DZHEKS VAR MIERIIGI SKRIET TAALAAK?

Padomaajiet tik, vai juus bez pautiem kaukur baigi skrietu? Es driizaak pats sev ielaistu lodi pieree.

Nu taadas nu ir taas manas paardomas.

p.s. Vareetu par shito uzrakstiit kaadu eseju

p.p.s. varat mieriigi izteikt savas domas

p.p.p.s. tikko atcereejos veel vienu nereaalu lietu: nekad nevaru saskatiit to dzhekinju, no kaa peerku ierochus.

Link to comment
Share on other sites

tici vai nee, bet man ir apmeeram skaidra vaarda "virtuaals" noziime

p.s. vo kas man nav skaidrs ir: nafig tu raksti "pein" (nav skaidras shiis peedinjas)?

p.p.s. virtuaalajai pasaulei jau nav jaabuut galiigi nereaalai, jo galgalgalaa nets taksh tika izveidots info apmainjai - taatad patiesiibai nevis meliem laugh.gif

EDIT:

p.p.p.s. bet es tev eerik piedodu, jo tu taksh esi tikai DJ, bet es Dr. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

skini, lielaakoties, ir galiigi garaam, taapeec tie arii nevalda. protams, ir arii labi skini, piemeeram, man patika skins, kad mp5 apakshaa ir granatomjots.

p.s. kur worms noziedeejis ? blink.gif

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...