Jump to content
GIGN Forum

Jaunā Mode


HHH
 Share

Recommended Posts

PTB vispaar ir ljauns... Vinsh nelauj man normaali iefragot biggrin.gif , kaa es pie luuzriem taa viss norm, bet kaa mana komanda vinee max 3 raundus taa mani parmet, VISULAIKU, ka es saku, pat biezhi gadaas jau pec pirmaa raunda, un visforshaak ir kad es godiigi pie zaudeetajiem vislaik, a te pakrushiiju, vienu raundu vineejam beidzot un protams mani paarmet! Nu izteicu savu saaapi 4.gif

Link to comment
Share on other sites

PAg -HA- pa kādu ogu tu tur tagad murgo???

Lūdzu pamato...kas pa ogu un kādu ogo...

Varu derēt, ka tev nevela nesanāks pamatot savu textu, jo tu drošvien to esi dzirdējis no kādiem saviem draugiem un savukārt tev bija bail viņasm teikt savas domas, jo tu domāji, ka tevi izsmies un tagad tu esi psiholoģiski ietekmēts visiem teikt, ka ja ir skini CS'ā, tad pazūd oga, bet varu derēt, ka pat tu īsti nezini par kādu ogu tu pats runā!

-Psihiatrs Bērziņš-

Link to comment
Share on other sites

ja jau juus visi runaajat ka ir paudzusi taa saucamaa "cs odzinja", jo es esu uzlicis sev acij tiikamaaku skinu (tipa vecaa 4etrkantiiga strokja vietaa - taa ir taa oga laikam peec juusu textiem laugh.gif )

tad jau sanaak ka juus visi cs ogu pashi arii esat pazaudeejushi jau sen sen atpakalj, kad paargaajaat jau uz 1.5 versiju, nerunaajot par 1.6

laugh.gif vai arii pat agraak : laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Tad jau -Ha- ieraigot šito tevi vaidzētu paķert sirdstrieka 4.gif

Piecvērsiet uzmanību smuki detalizētajam AK (vot to es saprotu OGA)

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...