Jump to content
GIGN Forum

Reason: Timed Out


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

dahgahahhahaaa..1.1 :D:D:D: Tu esi lamata.. pilna di*sa ar gudriisiem kas sauj aara tikai shadus Textus..! :D

serveris jau tika taisiits no nules.! lame.! agha hhaa ;D aplauziens.! :D:superlol:

P.S. es jau teicu vaina bija kreisajaa pa4aa.! :D souuu, neesi iipashi gudrs.! :D:lohs:

+ es veel teicu , ka probleema jau atrisinaaata.! double lame :lol:

P.S.S. kartejo reizi pieraadaas, ka nonsteam un dumi cilveeki ir tikai nonsteam un dumi cilveeki.! :slap:

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D: Tu esi lamata.. pilna di*sa ar gudriisiem kas sauj aara tikai shadus Textus..! :D

serveris jau tika taisiits no nules.! lame.! agha hhaa ;D aplauziens.! :D:superlol:

P.S. es jau teicu vaina bija kreisajaa pa4aa.! :D souuu, neesi iipashi gudrs.! :D:lohs:

+ es veel teicu , ka probleema jau atrisinaaata.! double lame :lol:

P.S.S. kartejo reizi pieraadaas, ka nonsteam un dumi cilveeki ir tikai nonsteam un dumi cilveeki.! :slap:

nu malacis, baigi forshi ka uz sava servera meti ljevus patchus <_<

btw ar sho paradiji cik bravurigs/lecigs esi, tas savukart daudziem cilvekiem nepatik, un tad tadi nabi ka tu brinas un blisina acis ar tekstu "nafig man neviens negrib palidzet?!"

Link to comment
Share on other sites

Sēdi ar savu erroru.. ja negribi labot..

Rekur tas tika teikts:

:D:superlol:

btw hulji tu saki, ka serveris ir kkur vilkts, ja es neesmu teicis, ka tas ir no kkurienes novilkts.?

so atkal tikai Tavi kreisie pienjemumi.. :lalala:

diezvai...

<_<

btw ar sho paradiji cik bravurigs/lecigs esi, tas savukart daudziem cilvekiem nepatik, un tad tadi nabi ka tu brinas un blisina acis ar tekstu "nafig man neviens negrib palidzet?!"

wrong again.. neezmu leciigs.. ar to es paraadiju cik man besii taadi, kas bez pieraadiijumiem vnk saka kko nepateemu..

hmm briinos un blisinos.? pff..! diezvai, jo es pac tiku galaa.. jup uzmetu kreisos pa4us, kas seit tika iepostoti. stulbi man ;)

any way problem solved.!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...