Jump to content
GIGN Forum

Visi, Kuri Māk Spēlēt Datorspēles Nāk Šeit


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol es esmu duraks norek, es editēju postu, bet skaitīju +1 jo likās, ka pievienoju vēl vienu klāt

risks - tur tev kaut kādiem ārstiem jāprasa. man ir bijis kas līdzīgs, tikai nāca pa otru galu laukā :)

surr - krīze, vairs neviens nevar nopelnīt 500$ uzspiežot uz linka. vienīgais risinājums ir uzstādīt webkameru un izģērbties. nu tā kā tās čiksas camwithher.com vai kāda tur bija tā adrese.

Link to comment
Share on other sites

uzgoogleeju kaku sindroms - vieniigais ko atradu Kaķu uroloģiskais sindroms tas nav iistais....

Bet sitas atsauc atminjaa vienu anjuku

-Dakter, kas man kaish?

-Man 2 zinjas- 1laba, 1 slikta, kuru pirmo....

-Labo

-Slimīibu nosauks jūsu vārda

Un veel kas neteicams- es vaardu nosauks uzrakstiiju ar g- nosaugs, labi ka paspeeju izlabot.....

Link to comment
Share on other sites

Izmantoshu shii topica peekshnjo popularitaati, lai apzinjotu, ka tf2 ir faking chiiteris ar nonsteamu vai halfsteam vai hvz ko, bet nu chuvaks skraida ar speedhacku- niks eddy - ar daudaam atstarpeem, ir veelveins speeleetaajs eddy- bez daudzaam atstarpeem- moshk vienu, bet nu tas eddy 4iito, taakaa ja nu kaadam ir iedvesma- uzspiezhiet( vai uzspiediet) to taustinju kombinaaciju un nobanojiet to shit....

http://stats.gign.lv/tf2/hlstats.php?mode=...mp;player=3768- sitie laikam stati

aa jaa ja kaads ietesteeji to crosshire- ir iespeeja katrai klasei savu uzlikt- un tagad sniiipot var bez zooma- bet dmg laikam gan diezgan nieicigs, bet jebkuraa gadiijumaa shauj tieshi meerkjiii.....

wl.media noteikti noraus orgasmu ieragot shito topicy

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

lol, tad jau viņi ir nomudījuši, ja snaiperenei ir tēmeklis, tā tak nevajadzēja būt :)

es vispār tos štruntus neievēroju :) bet nu salikšu laikam visur vienu (man teiksim patika, tas kas bija spiega crosshairs)

čīteri labprāt nobanotu, bet esmu darbā, kur nav tf. un pat ja būtu es nekur netiktu :)

Link to comment
Share on other sites

steama forumaa ir jau topics par sito... dazhi saka bugs, dazhi nee- nevar aizliegt uzspljaut ekraana viduu, taadu kreptiiigu zaljo un snipot+ ja valve uztaisijushi, ka sniperis bez scope shauj 100% preciizi, tad tas ir neizbeegami, ka kaads spljaaviena metoodi izmanto un tapee, kapee to nepataisiit visiem pieejamu....

post-6148-1233657130_thumb.jpg

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

wow, wl media, man liekas, ka tev vajag atsevišķu topiku, kur tu raksti par savu dzīvi. Vai piereģistrējies, nezinu wordpress.com vai klab.lv vai raksti savu dienasgrāmatu orb.lv

pag, a kurā klasē tu mācies? Un es īsti nesaprotu, kāpēc tu nespēj uzlūgt meiteni? Tas taču ir vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

wl#media YOU MADE MY DAY :DD A tu pieej pie visaam un uzprasi vai kaada negrib naakt padancaat,ja visas atsaka,tad izspljauj kaadu joku un ej pie nakamaa bara,savadak ja aiziesi apseesties atpkalj pec galiga nooba izskatiisies :) Galvenais nenjem pie sirds,atraidiijumu.Nejau vinjas bija vienigaas.Vopshem rikojies pujka,drosmei vari nedaudz iekapaat,bet tikai nedaudz :) GooD LucK

Link to comment
Share on other sites

wl, noej gar meiteni, kura Tev patīk, pasveicini, lai viņa Tevi pamana un uzaicini visizstumtāko un nesmukāko, kas sēžu tur pat netālu. Nekādā gadījumā Tevi neatraidīs. Varbūt uz mirkli valdīs īsts apjukums un pārējām būs zobi līdz ceļiem :woot: , bet vēlāk viņas Tev ēdīs no rokas, jo spēs novērtēt Tavu rīcību. :hump: <- no rokas, bļē

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...