Jump to content
GIGN Forum

Vajadzīgi Labi Tf2 Spēlētāji.


ICEclan
 Share

Recommended Posts

Nu es nezinu, es jau negribu īsti spēlētājus ar half steam, bet domāju, ka nebūs ar steamu spēlētāji. Nu pagaidām nekas nopietns nenotiek, jo tagad liels darbs ir ar pašreizējo mājas lapu un serveri. Domāju, ka ar laiku tiks sastādīti normāli noteikumi un spēlētāji. Varat taisīt ciet, kad būs viss gatavs, tad es uzrakstīšu.

Link to comment
Share on other sites

Kāds jackmetal vēl?

1kārt man nav 12

2kārt tu domā, ka mēs tagad maksājam naudu par serveri un webu tikai izpriecas pēc? Mēs veidojam klanu, ar labiem spēlētājiem.

Tā ideja iešāvās man,evilboy,chebijam,thekiller,fr33kstyle,keiniks un vēl daudzi... noteikti pazīsti no netgames.

Mēs 5 metamies naudu visam, un jau sākam domāt par jaunas kastes iegādi.

Ja kautkas interesē rakstiet mājas lapā.

Vārētu lūdzu aizklapēt, jo savāk ieiesim offtopikā.

Link to comment
Share on other sites

Malači, vienmēr priecē, ka rodas kaut kas jauns un atšķirīgs! Un to nevajadzētu kritizēt, nedomāju, ka paši kritiķi dzīvē ir kaut ko radijuši, jums nav tiesību kritizēt jaunos projektus, drīzak atbalstīt!

Link to comment
Share on other sites

Es nekritizēju jaunos projektus!

Un ja tā parēķina - vai tad baigā nauda aiziet pa serveru uzturēšanu paša mājās? + Noteikti pa netu maksā senči :baby:

Projekts jau foršs, bet vai ir pietiekamas zināšanas mājaslapas programmēšanā u.t.t, protams, ja ir nauda, visi ceļi vaļā! ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...