Jump to content
GIGN Forum

Es Noteiktu Spēlētu Vairāk Gign'ā Ja...!


xchalis
 Share

Recommended Posts

Nu tātad, nolēmu nedaudz padiskutēt, par šo aptauju galvenokārt tapēc, ka šaubos vai kāds "iemet", "caurmet" aci šiem komentāriem, vai ja arī apskatās, tad šaubos vai tie liekas vērā ņemami! + Es nezinu vai šī tēma ir forumā jau bijusi cilāta! Tagad par pašiem variantiem! War3 vs. COD vs. Battlefield vs. CSS vs. 2nd CS 1.6! Sākumā es atlasīšu to vienu, kurš manās acīs ir tukša vieta! Tātad šobrīd tas būtu war3 serveris! Kapēc? Nekad nav patikuši visi šie superhero modi utt., jo uzskatu ka šie modi ir ,hmh kā lai pasaka, CS izķēmošana, un viņos jau pazūd šī spēles jēga! Parādās kautkādas mistiskas spējas, utt. Šis atkrīt! Ejam tālāk! Nākamajā grupā ietilpst COD (Call of Duty) un Battlefield! Tākā pats šīs spēles esmu spēlējis tik cik iegājis un izgājis, īpašs viedoklis man par šiem variantiem nav, 50/50, tā teikt DEF's! Tālāk, Otrs CS serveris! Te gribu piebilst, ka šādu variantu ir mēģinājušas darīt daudzas komūnas, bet rezultātā ir sanācis tā, ka vienā serveri ir 21/21, bet otrs stāv tukšs, vai arī ieiet kāds pašaudīties 2x2 3x3! Labi ok, esmu pilnīgi pārliecināts, ka šeit tāds variants nebūs, jo pats parasti gaidu vakaros 10-15 min lai tiktu main serverī! Otrs serveris būtu tikai atvieglojums tiem, kuriem nav reģistrēts niks! Taču atkal pazustu tas asums, kas rosās serverī, respektīvi, ja es ieraugu kādu brīvu slotu main serverī, es uzreiz skrienu uz to, un sanāk tā, ka tas otrs serveris ir tāds kā pašaudīšanās serveris, bet main's spēlēšanai! Pēdējais, CSS! Pašlaik mans favorīts! 1kārt, šādi serveri nav diezko izplatīti LV, līdz ar to vienā no vadošajām LV komūnām šāds serveris nenāktu par sliktu! 2kārt, uzskatu ka nevajadzēs sūdzēties par aktivitāti serverī, jo arī man pašlaik ir tā, ka nav kur spēlēt šo spēli pienācīgā līmenī! 3kārt, Komūna būtu diezgan daudzveidīga, respektīvi būtu, kur izvērsties, un nosist laiku! 4kārt, Kombinācija CS 1.6 + CSDM + CS:S + TF2 iet diezgan labi kopā, lai gan kļust diezgan apnicīga!

Respektīvi es noteikti spēlētu vairāk GIGN'ā ja ieviestu CS: Source serveri!

P.S Šis ir tikai mans viedoklis, un manas domas!

Edited by xchalis
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī es gignā nespēlēju, un vsp nēesmu baigais gaimeris, bet anīvai pa to war3 galīgi nepiekrītu, nesaku, ka man viņš briesmīgi patīk, vienkārši citreiz, kad gribās kko citu, tad arī paspēlēju, un neredzu jēgu kko aprobežoties tikai ar tiem pubiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau būs tādi, kas sēdēs tajā warē un nopietni spēles :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...