Jump to content
GIGN Forum

Mūzika Aka Taisam Grupu?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu tad tā, parcik mani negribēja izdzēst, es te palikšu, un labošos, nekādu tizlu, stulbu topiku-/s/postu-/s

Tātad, man jau sen ir doma +/- nopirkt elektrisko gitāru (gg burts nestrādā) un mācīties ar viņu, tad nu man uzradās doma, varbūt te GIGN forumā ir daži čaļi ar sekojošām prasībām

  • 14, 15 vai 16gadi
  • Ar normālu attieksmi pret mūziku/darbu
  • Padaudz brīvā laika
  • Iemaņas mūzikā (māk spēlēt kaut kādu instrumentu/dzied aka man ir balss)
  • Atrodās pie Rīgas, Rīgā, vai netālu no Rīgas
  • Nepametīs grupu pirmajā stundā/dienā/nedēļā <_<
Nu tādas prasības, gribu izveidot/mēgināt kaut ko uztaisīt, mby dziesmu/albūmu uztaisītu.

Nu ko sakat?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs Beef.

BLIN (jā es vairāk nekad nelamāšos) KAPĒC ES UZTAISU NORMĀLU TOPIKU, AR NORMĀLU NOFORMĒJUMU/ATTIEKSMI UN NĒ VIŅŠ JAU PILNS AR OFFTOPIKU, es saprotu, ka dēļ manas pagātnes, bet es labojos un vairāk tās vecās wL.Medijas ir zēns ar sapni.

Link to comment
Share on other sites

Tev ir tikai doma nopirkt ģitāru. Tā tad sanāk, ka tu viņu vēl nemāki spēlet. Ja tu to visu domāji nopietni, tad tev vispirms jāsāk iet ģitāru kačalkā. Tur tevi iemācīs vispirms spēlēt ar akustisko un tikai tad vari cerēt, ka sāksi elektrisko kapāt. Es tā +/- domāju, ka šito topiku uztaisi vēlreiz pēc kādiem 3 gadiem. Lai gan zinot tevi, tu rīt gribēsi būt betmens vai kautkas tamlīdzīgs un šitas topiks automātiski pieskaitīsies iekš tava wannabe šita.

Man tomēr laikam lēni pielec prikoli, bet šitas jau ir kautkāds absurds. Ej floristikas pulciņa, ibio.

EDIT: lol, bļin. zēns ar sapni :D es smejos

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Niknums pret Latvijas valdību.

Ja tu vēl neesi turējis rokās ģitāru, pērc kaut ko lētu, piemēram Staggu, der arī lietotas, bet pieņemamā stāvoklī. Lai nav tā, ka tu pāris nedēļas paspēlēsi, sapratīsi, ka tev pirksti ir pārāk kleini un tu nevēlies to labot, pametīsi ģitāru zem gultas, un būsi velti iztērējis vecāku doto naudu.

Aizmirsu pieminēt Gludekli. Sanāca nopārdot? :)

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

tiešām ja vēlies močīt pa stīgām tad nopērc toč kādu staggu prosto un mācies akordus, kad pirksti sāks klausīt sāc jau masēt pa tabiem un tad vēlāk staguu noliec atmiņai un sities uz augšu ;]]

good luck gan ar giču, gan mainīšanos.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par ģitāru, es tā ja būs grupa tad minimāli ar to ģitāru spēlēšu, jo mana mūzikas vēsture ir diezgan bagāta:

  • 3gadi skolas korī
  • mūzikas skola (pametu)
  • privātmūzikas skolotājs
  • dušā visu laiku dziedu :meele:
  • un vēl aizvien turpinu trenēt balsi
Balss man ir Yo!
Link to comment
Share on other sites

Da Tev nekas nesanāks, jo redzot tavu wannabe attieksmi, tu ātri visu pamet. Man kl.biedrs ir izveidojis ar draugiem grupu jau pirms 3 gadiem, viņi nekur neuzstājas, tikai trennējas 5-7h dienā pēc skolas. Es atceros kādi bija viņi pirms gada un kādi ir tagad. Un viņi paši vēl grib trennēties līdz vasarai UN tikai tad kaut ko mēģināt.

Tā kā atmet idejai ar roku. Pliks pīpis vien sanāks

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hā, hā, hā, sejā jums visiem, kas mani te aprēca... lmfao

Tātad, draugs kurš jau pusotru gadu spēlē uz elektriskās ģitāras, paņēma mani savā grupā ;) Un es nopirku sev elektrisko ģitāru, un tagad spēlēju visu laiku..grupā mums ir jau Bass ģitāra, Solo ģitāra, un protams Rythm ģitāra (es), tātad, stfu . :sparta:

Link to comment
Share on other sites

;).

Ne jau visi veido grupas, lai taisitu albumu un kastu pikji. Es jau paris gadus esmu grupa un mes visu laiku taisam jam sessions (isti nezinu ka tas saucas latviski) un koverus vecajam dziesmam. Nu galigi nekas nopietns, bet visi daram to sev, nevis lai paraditu draugiem.lv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...