Jump to content
GIGN Forum

Gāzes Baloniņš


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

rusty, ļauj minēt, Tu to spried pēc maniem postiem?

wtf? es teicu, ka apšaubu tavu tekstu, kur tu saki, ka no 16 var iegādāties. man, kad bij 16 un pirku dāvanai nedeva - teica, ka no 18. es pieņemu, ka tas likumu quote ar ir pavecs un, ka ir nomainijušies tie gadi.

bet reāli problēma iegādāties nav.

un personīgais viedoklis - sūdīga izvēle. var iziet vēl sliktāk. nopērc izvelkamo steku uz atsperi ar svaru galā. vai vnk iemācies skriet.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Iet jau runa par gazeni.

<1m var iegūt smagus apdegums.... (nu ja skatās virsū stobram)

EDIT. Ar pistoli aizsargāties no tuva attāluma nevar... Jo parasti to nēsā speciālajā "ieliekamajā" (hvz kā saucas) vai nu uz pleca (tjipa pie paduses ;D) vai pie gurniem un, ja kāds piesienas, tad izvilkt to nepaspēsi...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

kiwix tā saucās maksts. jeb kā tautā saka čehols :)

Un kāpēc tev tā jānēsa čeholā. Ieliec jakas kabatā kad ej cauri šaubīgām vietām. Kad tev prasa simku ielikt tad cipa velc telefonu ieliec roku kabatā noņem drošinātāju (atvelc "gailīti" ja nav uzvilkts) un izvelc savu bifeļu bliežmo :D tad šauj. ja nepiecīšams veic kārtīku spērienu ar savu stiprāko kāju. (pa seju ja viņš ir saliecies vai pa vēdaru ja nav saliecies) :)

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Nopērc mačeti. Un kad prasa "simku vstavitj", izvelc mačeti un saki "šas dam" :D

man arii bija kas taads padomaaa :DD Nolasiji manas domas :DD Es piekaashu taas gazenes un tos nazhus,jo ja tev nav iekshas,tad dabuusi savu inventaaru pats izjust uz sevi!Tapec paliek piparene vai noreka variants,ja ir iekshas :) Bet labakais variants izpuuut pipareni un dod vagu : :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:)

Un kāpēc tev tā jānēsa čeholā. Ieliec jakas kabatā kad ej cauri šaubīgām vietām. Kad tev prasa simku ielikt tad cipa velc telefonu ieliec roku kabatā noņem drošinātāju (atvelc "gailīti" ja nav uzvilkts) un izvelc savu bifeļu bliežmo :D tad šauj. ja nepiecīšams veic kārtīku spērienu ar savu stiprāko kāju. (pa seju ja viņš ir saliecies vai pa vēdaru ja nav saliecies) :)

Nu atšķirībā kāda tā pistole... Sīkās var kabatā nēsāt, bet lielajām varbūt problēmas....

P.S. Tās mini gāzes pistoles baigi smieklīgas... ;DD maziņi sūdiņi ;DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, radler, teleskopiskais steks ir vislabākais, drošākais, ērtākais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

fignja tas steks, mani ar tadu nenomierinaja, tkai zilums sataisija, kaut gan tas bija sen, trakajos panku laikos.

teiksi gaazes balosninsh ar struuklu - ahuuuna lieta, vienkarshi ahuuna,pats esmu dabujis, ibio 3 dienas mocijos viss piparos

redz man paldies dievam , hmm ne nu varbut ne paldies. man ir ta ka nebaidos pielietot savu strokji,, un esmu to ari darijis, chalis bija tuvu, bet nekas vinjam nebija, ja neskaita 5 patronas :)

Link to comment
Share on other sites

:DD Ideja jau laba :) Panjem 1nu kaut kadu luuzni,kur tev staav kada okarte vai zz un otru labo nesaaa citaa kabataa :) Ja nu kas,izvelc savu luuzni un dzekiem pashiem gan jau apetiite paaries :DD

Nedomā, ka viņiem negribēsies ko citu? Un nesagribēsies pārčamdīt tavu otru kabatu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...