Jump to content
GIGN Forum

No More


rusty
 Share

Recommended Posts

Atkal slinks un nelasu visus postus...

rusty kaa var palikt atkariigs no uudenspiipes, ble taa lieta ir drankjis... Kuupini kaa muflons i vjso, nekaada kaifa, iemaacijos tikai apliishus taisiit jo ljoti pateiciigi duumi

reeaali man slikta duusha no taam visaam garshaam paliek!

Link to comment
Share on other sites

Nezinaju ka ari no udens pipes var palikt atkarigs, enivei malacis rusty :thumbsup:

:)

Es jau ka nedelu nepipeju un jutos ideali :)

Galvenais izturet pirmas dienas pec tam jau pieradis un vairs ari negribesies, bet tikunta bus gruti kad kads blakus pipes.

Tagad vispar visi taisas mest nost, bet cik atmetis no tiem "gribetajiem" hz ;D

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

ai. tie, kas saka, ka nav kaifa un kā var palikt atkarīgs neko nejēdz..

piem. mani visvairāk piedur paša pīpes taisīšana - meklēt ko kolbā liet, kā follijus likt ( 3 kārtās, vai vūlkāniņu veidot etc..). piem augļus samet, bišk sulu, ūdeni un ledu. trubu ar patur saldētavā. tad tāda vēsa sajūta.

ēm. pa to ka nereibst - rofl. nes nost, ka nemetas. pašam ar ir metodes pīpei vai gribu lai nogriež vai vnk čilot.

Link to comment
Share on other sites

Nu, baigais malacis. :)

Es arī esmu uzsācis 2. smēķēšanas atmešanas tūri. Iepriekšējo sāku pagājušā gada februārī un izturēju 4 mēnešus. Šoreiz vēl nav pilna nedēļa, bet kas ir svarīgi - viens kodiens ir pārciests bez uzpīpēšanas. Pieredze rāda, ka tas ir tas grūtākais. :) Es gan ar ūdenspīpēm esmu uz jūs, bet cigaretes gan diezgan ilgi kūpinu.

Link to comment
Share on other sites

:)

Es arī esmu uzsācis 2. smēķēšanas atmešanas tūri. Iepriekšējo sāku pagājušā gada februārī un izturēju 4 mēnešus. Šoreiz vēl nav pilna nedēļa, bet kas ir svarīgi - viens kodiens ir pārciests bez uzpīpēšanas. Pieredze rāda, ka tas ir tas grūtākais. :) Es gan ar ūdenspīpēm esmu uz jūs, bet cigaretes gan diezgan ilgi kūpinu.

?

Priecē , ka cilvēki spēj atmest šo nedarbu... Tikai nesaprotu vienu , kādēl vispār vajag kūpinā. Dzīvoju uz šīs zemes teju 19 gadus , un nepīpēju līdz šai baltai dienai... :)

Protams ir mēģinās , bet mani nesaista šī lieta , nesaprotu , kapēc citi tā nespēj... Laikam nēsmu taš , kuram ir bijusi kāda veida atkarība... Jo es tiktiešām nesaprotu jūs...

Link to comment
Share on other sites

Es arīs esmu līdzīgs pīpes fanāts. Tikai eksperimentus taisu paretāk, un tik daudz nekūpinu :)

es ar eksperimentēju tikai tad, kad gribās. piem pīpju vakaros (kādi 6 - 10 cilvēki un 6 pīpes. tad viss iet vaļā)

tā ir teiksim tā..pīpe, kas paredzēta 15 min bliezienam. tai laikā ir nežēlīgs dūms + reibts (atkarīgs ar no tabakas). bet tabaka nodegs ātri. diezgan uz veiksmi ar. citreiz forši, citreiz tizli.

bilde

allwi. man šī ar otrā. pirmā bij vasarā. 2 mēnešus pirms nometnes atmetu, lai nenomirtu zem slodzes. pēctam kā atalgojumu aizbraucu mājā un uzvilku atkal :)

norkiz. da tagat nedomā, ka tev ir kautkāda imunitāte. acīmredzot neesi to kārtīgi izbaudijis. vismaz pīpi. cigaretes es nez kā ir baudīt. neesmu pīpejis nevienu kādus2 vai 3 gadus. neatceros. ah. bet pīpi...mm. liels dūms, smarža :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...