Jump to content
GIGN Forum

Grautiņi Centrā


Kiwix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tikko atgriezos :) pastāvēju, paskatijos, gandrīz tiku mentu vilnī iekšā, pāris džekus uz ceļiem nolika, tad bļāva: "atlaist saeimu", kopumā nebija slikti.. tiku tieši uz beigām, pat vecrīgā iekšā netiku? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tieši krievvalodīgie bija biezā slānī pirmajās rindās, kad notika pirmais uzbrukums parlamenta ēkai.

Link to comment
Share on other sites

Un tauta prasa... tas tik smiekliigi... pasha Tava tauta taadus Lo*s ieveel un tad dirš! Pašai taitai jaauznjemaas atbildiiba par visu notiekošo, jo paši ir ieveeleejuši šos suuda politikus Saema, kas nes Juusu vaardu un ir juusu "uzticamie" kalpi!!!

Link to comment
Share on other sites

kauns un šoks par latviešu tautu, biju labākās domās par mums. visu laika tauta bija ļoti toleranta saistībā ar politiķu izgājieniem un tagad lai atveseļotos no krīzes varēja cerēt uz to pašu īpašību, bet izskatās, ka nekā. protams, ka ir nepieciešami ļoti nepopulāri līdzekļi, lai varētu no krīzes tikt vaļā. to neviens noliegt nevar, un neko citu arī Pabriks vai kas tur grib tikt pie varas nepiedāvās un nevarēs piedāvāt. vienalga, kurš tagad būs pie varas, būs ļoti nepopulāri lēmumi un ar to ir jāsamierinās. jo tolerantāka tauta būs, jo vieglāk visi varēs to pārciest. bet ja šitādi, es atvainojos, sūdi sāksies tad Latvijai ir pamatīgs čau. kā nekā mums tač apkārt noliktavās mētājās pilns ar jaunām policijas mašīnām, var tak paārdīties.

es nerunāšu par tiem alkānu bariem un krieveļiem, kuri tur apkārt vazājās un izklaidējās pa pilnu klapi, bet es vismaz ceru, ka saprātīgā tautas daļa neko tamlīdzīgu nedarīs un ļoti aktīvi nosodīs jebkuru, kurš atbalsta šādas izdarības vai, pasarg dievs, vēl piedalās tādos grautiņos.

ko tad viņi visi tur mēģināja arī panākt? saeimas atlaišanu? tas tak neko nedos. krīzes laikā atlaist saeimu un būt bez valdības tik tiešām ir ģeniāla doma, tagad, kad vajag ieviest tik daudzas pārmaiņas, tik daudzas reformas, lai varētu tikt vaļā no krīzes, jebkuras vēlēšanas jaunas būtu inde, kamēr jaunā valdība paspētu iejusties savā ādā viss jau būtu salaists dēlī. kā arī gan jau ka tauta vēlās kādas jaunas sejas redzēt saeimā, jo visi tak ienīst vecos, tas nozīmē, ka saeima būs pilna ar diletantiem, kuriem nav ne jausmas, kas jādara un kamēr viņi ierubīs visu, viss jau būs salaists dēlī divreiz. tagad vismaz ir skaidrs plāns kā jārīkojās, ko uzrauga SVF, un tas nozīmē, ka politiķiem skatīsies uz pirkstiem un nebūs nekādas kabatā bāšanas scenāriji.

jauku vakaru

Link to comment
Share on other sites

prieks bija skatīties, kā daži labi cirvji kārtīgi pa muti ar steku norāvās :)

bija viens čalītis, kas laimīgs lēkāja pa valsts policijas hjundaju un šķaidīja stiklu, bet pēc pāris minūtēm gulēja zemē ar asiņainu galvu. tā tam kroplim vajag. savā nožēlojamā dzīvē noteikti nenopelnīs, lai tādu mašīnu pat līzingā paņemtu, bet varēs bērnudārza pacaniem lielīties, ka stiklu tādai izsitis.

policijas mašīnas ir apdrošinātas speciāli tādiem gadījumiem, par tām var neuztraukties. žēl, ka ūdensmetēju neizmantoja. tomēr lielu naudu maksājām un tagad rūsē garāžā...

Link to comment
Share on other sites

:)

bija viens čalītis, kas laimīgs lēkāja pa valsts policijas hjundaju un šķaidīja stiklu, bet pēc pāris minūtēm gulēja zemē ar asiņainu galvu. tā tam kroplim vajag. savā nožēlojamā dzīvē noteikti nenopelnīs, lai tādu mašīnu pat līzingā paņemtu, bet varēs bērnudārza pacaniem lielīties, ka stiklu tādai izsitis.

Par šo teemu runaajot biju prieciigas, ka šis pat"leekaajot apkaart LNT kameraam dabuuja pa galvu vai kermeni (nav svariigi kur, bet tas tiešaam bija saapiigi) ar bruga gabalu...

Link to comment
Share on other sites

:)

bija viens čalītis, kas laimīgs lēkāja pa valsts policijas hjundaju un šķaidīja stiklu, bet pēc pāris minūtēm gulēja zemē ar asiņainu galvu. tā tam kroplim vajag. savā nožēlojamā dzīvē noteikti nenopelnīs, lai tādu mašīnu pat līzingā paņemtu, bet varēs bērnudārza pacaniem lielīties, ka stiklu tādai izsitis.

policijas mašīnas ir apdrošinātas speciāli tādiem gadījumiem, par tām var neuztraukties. žēl, ka ūdensmetēju neizmantoja. tomēr lielu naudu maksājām un tagad rūsē garāžā...

njā, viņi tu piedzērušies un tas vairs nav pikets, bet gan valdālisms.

Link to comment
Share on other sites

kas man nepatik shaja visa ir tas ka vbyuers nemak uz lietam paskatities ar normalu - nevis godmanja un pabrika style politkorektiem vardiem bet ar konkretu attieksmi..

ak dievs cilvecinj.. - nav visa pasaule LU politikas studenti ( es tikai minu piemeru apmeram). es ljoti labi apzinos ka tavas politiskas zinashanas ir daudz specigakas, tapec vienmer ar interesi lasu tavus tekstus.. bet tu tiesham pats apjedz ka mistiski aizstavi 90 klaunus saeima? es uzskatu - okei - godmanis krizi noversa vienreiz - izdaris to velreiz. ir noteikti vel 6 kas ir izdarijushi ko nozimigu. bet cik deputatus ar redzamiem izdaritiem, nozimigiem darbiem redzi tu?

talak par grautinju - manuprat idiotisms viena iemesla delj . es daudz esmu klausijies mammas stastitaja, un berniba ar teeva stastitaja par barikazhu laiku 90 ajos.. tur bija konkreta vienotiba , kautkads merkjis - ne tikai kapec? bet ari . khmm izteikties laujiet kautka - nu ar domu ka tas ir, vienkarshi IR jadara.

nu redz. bet tas kretinisms kas notika shodien ir vienkarshi bezmerkjiga laika & naudas tereshana.. arii mitinsh doma laukuma. neviens no shiem pasakumiem nebija ar merkji.

atvainojos par rakstibas liimeni un kljuudam - shobrid , dazhu iemeslu pec - ka maku ta mauju

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

nu redz. bet tas kretinisms kas notika shodien ir vienkarshi bezmerkjiga laika & naudas tereshana.. arii mitinsh doma laukuma. neviens no shiem pasakumiem nebija ar merkji.

atvainojos par rakstibas liimeni un kljuudam - shobrid , dazhu iemeslu pec - ka maku ta mauju

Šei vnk sanaaca taa ka daudziem bija iespeeja visu demoleet, dauziit un graut un par to reaali neatbildeet...

(0jos barikaažu meerkis bija pretoties "okupantiem" un panaakt savas valsts neatkariibu..

Bet kas notika šodien? Bardaks un dažu "varoņu" izaaleešanaas... Ko tas pats "slavenais" policijas mašaiinas demolētaajs panaaca arto, ka izdauziija logu?? neko... Taapeec valdiiba apdomaasies un Saeima atkaapsies??? Diez vai... Vnk nenobriedušiem un "apreibušiem" praatiem tika dota vaļa, kā rezultaataa notika tas, kas notika!!!!

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D Bet tas bija paredzams un valstij bija jaanodrošina kārtība... Peec kaujas visi gudri un muļki māacaas no savām kļūdaam, kaadi esam mees... tik grūti bija nodrošinaat kārtiibu un piesaistiit vairaak policijas darbinieku???? Vai atkal visu var noraksttit uz taupiibas režīmu valsti????

Link to comment
Share on other sites

dyversant, nespēšu pateikt vai tā arī ir vbyueram, jo mācos ko ļoti līdzīgu (starptautiskās attiecības), tikai Stradiņos, bet man ir tā, ka darba apjoms ir milzīgs, tāpēc lasot, rakstot kopsavilkumus utt, pēc kāda laikā sāku arī domāt un arvien biežāk lietot izlasītos vārdus. Tas vienkārši ieietās tā.

Kaut kā nekur nemanīju, ka vbyuers iestātos par Godmani un pārējiem veterinārārstiem.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

pirmkārt, Latvija šādi grautiņi nekad nebija notikuši un neviens negaidīja kaut ko tādu.

otrkārt, ko tu gribēji redzēt, lai kaudze ar policistiem apkārt ar ūdens lielgabalu visus protestētājus apšaudītu? sekas būtu krietni vien trakākās, kā tagad bija.

protams, es nenoliedzu, ka viņi nebija sagatavojušies, bet kurš bija domājis, ka latvieši ir tādi idioti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...