Jump to content
GIGN Forum

Razer Mamba


Epix
 Share

Recommended Posts

198_3.JPG

Gan jau visi par šo brīnumu ir dzirdējuši utt...

Man gan ir jautājums Deathadder īpašniekiem par peles ērtumu, slidenā virsma tiešām ir tik slīdīga, ka mēdz izslīdēt no plaukstas?

Šis ir ideāls variants man, tieši bezvada režīms, jo cik zināms logitech ar bezvadu pēlēm īpaši nav izcēlušies.

Reakcijas laiks 1 milisekunde, tas tiešām ir tik būtiski, ja ir 1 vai 2, vai 3 milisekundes?

Nekādas citas peles man neinteresē, tas būs lieki kaut ko ieteikt citu.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc šitai bildē ir vads piezīmēts? Viņai var arī "iespraust", ja vajag?

Lietoju DeathAdder, un tā ir fakin labākā pele, kādu jebkad esmu lietojis. Par kādu slideno virsmu vai izslīdēšanu tu runā, es nezinu. DeathAdder tā virsma ir drīzāk tāda kā gumijota. Iepriekš lietoju mx518, tai gan bija slidotavas virsma, bet nekad neko tādu kā "peles izslīdēšana no plaukstas"(OMFG) neesmu ne pieredzējis, ne dzirdējis no kāda cita, kas peli lieto. ~_~

Link to comment
Share on other sites

Varu pateikt vienu pērc Razer DeathAdder pele ir ļoti laba. ;) Pats lietoju. ;)

P.S. Nu slīd nedaudz razer deathadder peliite, ja daudz spele, jo ta virsma ir diezgan gluda.. Vel, kas pele ir tikaj labrociem. ;) Bet domaaju stulbs topiks prasiit kadu apmeram peli man pirkt.. Peerc kadu gribi ta patas nevienam no ta ne silts ne auksts.

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

Bezvada režīmā 14h darbojas.

Ar razer pelēm nav bijusi saskarsme, lasiju review komentārus un tur 1 bija minējis, ka slīd tā pele, nu varbūt čalim nereāli svīst roka :D

Aktuāli ir vai pele uzlādējas lietojot viņu vada režīmā, jo par to nekur neatradu info, varbūt kāds būs naskāks un atradīs.

Nesaprotu arī pārlieki lielo DPI, ar saviem 2000 man pietiek, pat 1800 tikai izmantoju, kāda no tā jēga, ka tik daudz?

EDIT : CHILLSIDE iesaku iemācīties lasīt.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

DPI tas ir smooth nu kaa pateikt, tas ir cik gludi tev pele iet. Piemeeram iedomaajies ka tev viss ekraans ir sadalitis mazos mazos pikseljos un DPI ir tas par cik DPI peliite paarsliid uz priekshu :) nu nemaaku izskaifrot taa lai saprastu :) pameegjini piespraust kaut kaadu parasto optisko peliite, pavalkaa vinju pa ekraanu, tad pieliec kaadu kurai 1800dpi vai vairaak un jutiisi atshkjiriibu :) gludaak iet :)

Edit: par to laadeeshanos kad USB iesprausts palasi peles aprakstaa, varbuut ir mineets? Pa cik shitais briinums bazaaraa vispaar iet?

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Tev ir liela plauksta ?

Man ir deathaaders un varu teikt visu tikai to labāko, bet par to plaukstu kr4 ja ir milzīgi (domāju tev nav) tad var mazliet traucēt mazais pirkstiņš kas ir uz virsmas.... kr4 tāpat netraucē tas :)

Viens VECIS ap ~ 40 gadiem ieraudzīja man to peli un viņam viņa tā iepatikās visādās ziņās, kad viņš viņu nopirka, bet nebija GEIMERS.

Link to comment
Share on other sites

Par konkrēto rakstu neiet runa, komentos šad tad uzpeld linki no kurienes kopēts.

iespējams

Gūglē daudz ko var atrast, man gan nav laika rakt šobrīd, entuziasti gribēs un atradīs.

Sīkāks info pat atradās :

Features:

? Detachable seven-foot, lightweight, braided cord

? Battery life & DPI stage indicator

? Ultra-large non-slip Hyperesponse? buttons

? Ergonomic design

? Zero-acoustic Ultraslick? Teflon feet

Specifications:

? Gaming Grade Wireless Technology

? Dual Mode Wired/Wireless Functionality

? Razer Synapse? On-board Memory

? 5600DPI Razer Precision? 3.5G Laser sensor

? 1000Hz Ultrapolling? / 1ms response rate

? Up to 200 inches per second*/ 50g acceleration

? Approximate size: 128mm x 70mm x 42.5mm

? Battery Life: 14hrs (continuous gaming); 72hrs (normal gaming usage)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:)

Pirmkārt pat es no Razer to ziņu saņēmu par peli saņēmu uz e-pastu, pirms vēl kādā no tehnikas saitiem bija par viņu rakstīts.

Otrkārt, a kā tu domā kur iegūt ziņas, ja ne no ārzemju saitiem?

Treškārt, tas nav copy-paste, ja cilvēki apskatās peles, datora vai HVZ vēl kā tehniskos parametrus.

P.S. Tad Delfi, TVnet un pārējie lieli ziņu portāli visu kopē no Letas?

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Tiešām ir tik grūti ieiet Razer saitā un izlasīt?

Dual Mode Wired/Wireless Functionality

The Razer Mamba?s dual mode wired/wireless functionality allows you to switch between the wireless freedom and the frenzy of wired play, with zero downtime for charging. By connecting the Razer Mamba? via its USB cable, it converts into a wired mouse - the gamer is then freed from battery life concerns as the battery is also charged while in wired mode.

Nevis es baigi daudz zinu, bet pirms runāju mēdzu arī padomāt.

Link to comment
Share on other sites

Nevis es baigi daudz zinu, bet pirms runāju mēdzu arī padomāt( bet tas notiek reizi meenesii)

:10cm:

par teemu - man skjiet ka ar tiem dpi parspile vinji - nevar buut ta ka dpi ir tik lielos apmeros ( 5000 = 1mp? pec boot rakstiita) nerodas efekts lidzigs ka optiskajam pelem letajam kad pekshnji vinja aizshaujas citur - jo redz nolasishanas jauda ir tik leila ka vinhs sapisaas gudriibaa

Link to comment
Share on other sites

aizshaushanaas probleema man shkjiet ir deel taa ad mazaas neredzamaas maizes drupachinju utis sanes visus paarpalikushos eediena gabalinjus no notaukotaa kovrika uz tavas peliites laazeriisha domaadamas ka tas ir grills un varees sasildiit savas drupachinjas :)

Link to comment
Share on other sites

:)

tu redz man ir g5,, paldies dievam mana pele nekljuudas - vismaz es neesmu piefiksejis tadu liet. ta ir ar leta gala razhojumiem ( cik zinu ar a4tech arii) .. vienkarshi ideja bija sekojosaha - kas par daudz - tas par skaadi apmeram ta :)

Link to comment
Share on other sites

nu lol. maksaat taadu naudu par peli, tas ir pizgjets vnk. Razedlr ir pa pirmo, bet vinji lauzjot pashu uzstaadiitos rekordus aizmirst, peec ~1500 dpi atsiniriibu taapat just nevar, un taapeec nav nekaada iemesla pirkt vinju 100ls peli, ja var panjemt deathadder.

Un par daudz, par skaadi? meh... ;)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...