Jump to content
GIGN Forum

Bans!


Kaspars
 Share

Recommended Posts

smiliez.de_2523.gif

Nu vispar chau... smiliez.de_2125.gif

Ejiet taks jus ar to gign 3 majas talak nelugsos es ar ka nesaprot cilveki.... JOKUS

Un ari D1.CK visu laiku piepisas ta rupji sakot....

par aimu ne nevajag ari nonemt to banu nu neeevajag taks airijaties jus tikai ar so dabusiet vairak ienaidiekus mad.gifmad.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Un vispar ir ariii labaki serveriem...

Es jus tiesam nesaprotu juss varejat uzlik uz kadam 9 nedelam labi paciestos bet uz mucuu CHAU....

Es saku kadreiz gign ruleeeja bet tagad kad sak dalit sitas admina tiesiba vispar chau cik jums to adminu vispar ir koooo ???

Jums kad vajadzeja ziedot naudu jus griezaties pie mums ar lugumu!!!! Un daudzi ari paliiidzeja bet es vinu vieta neko NEDARIIITU ....

Link to comment
Share on other sites

Nu ja godīgi nemaz to adminu daudz nav - parēķinot ka zem "N" nikiem slēpjas viens un tas pats cilvēks + izdalam to ar vidējo apmeklētāj koeficentu un pieskaitām lāmu atiecību pret bombu uzlikšanas skaitu un savukārt to visu izdalam ar atmīnēto un daļēji mīnēto bumbu kopumu iegūsim, ka tas skaitlis jāreizina vismaz ar 100 lai iegūtu normāli spēlējoša CS cilvēka IQ koeficentu un tad mēs arī sapratīsim ka šis skaitlis nemaz nav pareiz un nāksies to dalīt ar bišu sanesto medus daudzumu lai labotu kļūdu un tad sareizināt ar vakar safragoto HS ložu atruma summu,iegūstam ka alus vienmēr ir par maz, bet lai tas neatkārtojas vaig leduskapja saldēšanas spēku dalīt ar atlikušo korķīša daudzumu un tad arī mēs droši varam saprast ka kasparam ir vēljoproijām bans un ka esmu izdzēris pa daudz...

Ja kāds šito saprata paskaidrojiet arī man!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...