Jump to content
GIGN Forum

Gentoo Linux


GOMA smile
 Share

Recommended Posts

Esu dzirdējis ka labi ir turēt sērveri uz Linux varbūt, kāds var pateikt cik ļoti liela ir atščirība.

esu lasijis citu sērveru aprakstus... ka viss labāk turēt ir uz Gentoo Linux varbūt kāds zin kur viņu ari noka4āt....

tāpat man ari intrese problēmas ko varētu tas sagādāt piemēram instalācijā .....

kā ir ar web sērveriem un pašu cs sērveri un vai var psihostats uzlikt

Link to comment
Share on other sites

nu instaleshanas ka tadas biku atskiras cik man zinams, webserveri uzinstalesi, parejos failus tapat sametisi viena direktorija un aiziet..

un velreiz cik man zinams serverus tur uz free bsd vai shlakwaari (iespejams ka jaucu nosaumukus)

pats gribu ilgu laiku sanjemties un pariet uz to bet parcik uz linuxa ar suportiem ir problematiski (ar to domaju win softus/geimus) tad kka tas vis tiek atlikts un atlikts..

Link to comment
Share on other sites

http://www.gentoo.org/main/en/where.xml tik grūti atrast oficiālo mājaslapu un attiecīgo sadaļu?

Es domāju, ka tu viņu instalēsi ~ mēnesi, varbūt ilgāk, kamēr tev kaut kas sāks strādāt.

Kāpēc linux, nevis windows? Tāpēc, ka windows priekš servera ir viens liels gļuks, sākot ar tiesību iedalīšanu, beidzot ar uptime problēmām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pirmo reizi dzirdu, ka Macintosh ir taisīts uz Unix bāzes.

Par to backup varēji nemaz nepieminēt, jebkurai sistēmai vari uzlikt backup'ošanu.

EDIT: Ok, painteresējos un uzzināju, ka jaunie Macintosh patiešām ir uz BSD bāzes.

Edited by X ID
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...