Jump to content
GIGN Forum

Kas Tev Tagad Skan?


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj jūs slinkie luņi

vobšem kāds laiciņš ir pagājis, un jau laikam trešo (vai ceturto) reizi šinī topikā atļaušos padalīties ar pāris no dziesmām, kuras man tulīt sāks skanēt :)

tātad, opā - pirmā dziesma, kas izkrita ir neviena cita kā

. Jautāsiet man, kas ir Iron & Wine? Es atbildēšu - uz pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka tas ir duets vai tā ir grupa, nesūda - tas ir pseidonīms vienam čalim, kuram īstais vārds ir Samuel Beam (latviski tas laikam būtu Samuels Bīms). anyways, čalis savā mūzikā ir neatkarīgs, folk-type izpildītājs ar ļoti dziļu, dvēselisku un garīgu mūziku, viņa dziesmas ir ideālas priekš atbrīvošanās no stresa.

next - what do we have here? it's Red Hot Chili Peppers - Snow (hey oh). Nu šitie zuši manas pleilistes un mūzikas krātuves papildina jau sen, bet pēdējā laikā vienkārši esmu aktīvi atsācis klausīties vecus un netik vecus viņu gabalus,

obviously ir viens no tiem :) īsti alternatīvā roka pārstāvji, t3h b3st

un pēdējā dziesma, ar kuru padalīšos, būs The Wombats - Moving to New York, tur laikam gari nav jāstāsta... čaļi no Liverpūles; Liverpūle = britu mūzikas maģistrāle un sirds; The Wombats = must see variants. lūk, šeit ir video no live uzstāšanās @ Glastonbury festival, bet šai dziesmai arī baigi foršs klips ir, bet nahuj viņu - LIVE > ALL

bučas.

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ilgi nav spamots šeit

All-American Rejects - Move Along ( alternatīvs)

All-American Rejects - Stab My Back ( alternatīvs)

viņu jaunā dziesma, stab manu muguru/aizmuguri or whatevēr ir ļoti klausāma, chill out.

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...