Jump to content
GIGN Forum

Bans?


Svolo4
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mazliet skaidraaka galva ir tagad, skatos mazliet rupjsh esmu bijis. sorry, tas taa...

domas es nemainu, uzskatu, ka wh tev tur ir!

01:40 dzeks knapi izliidis un tu jau gaaz vinju no kaajaam ( vareetu to norakstiit uz "reakciju" kaada tev ir tikai naktiis :) )

03:34 shauj tieshi pa chaliiti kursh redzems nav ( okeij dzirdams, bet TU peec skanjas nepateiksi preciizi kur vinjsh ir )

04:15 kaa zinaaju kur mest he?, vnk tas nav nekaads defs, ja tev 2 vai 3 taveejie tur pat maisaas! peec tam skaisti noshaavi "O"!

05:38 uuu, reakcija! :)

07:15 sharpa mineetais frags, skaties no kuras puses gribi, SVOLO4 have eagle eyes!

07:19 atkal svolo4'a nakts reakcija tik zheel, ka marv'u neizdevaas noshaut!

11:47 mazliet par aatru!

14:17 it kaa vareetu piedot! peec tam taveejais aizskrien pa priekshu, kas peec buutiibas noziimeetu, ka viss tiirs tur, bet tev sieviesha intuiicija!

14:32 skaisti!

14:48 vienkaarshi YO!

15:30 skrienam pa priekshu droshi, jo zinaam, ka pretii neviens neskries... tikliidz saak skriet pretii tad njem kaajas paar pleciem. nu tas taa...

16:01 zinam preciizi, kuraa pusee chalis sleepjas un zinam, ka vinjsh tur ir un nav paspeejis aizmukt!

16:50 okeij dzirdam vinju, bet kaa tik preciizi? peec tam tur shaudiijies pa sienu, kkgan defiance neizdeva ne skanjas, tas protams buutu okeij, ja tu taa buutu dariijis kaadaa no ieprieksheejiem raundiem!

19:47 kapeec saakam mukt tieshi tad kad mAEstro skrien virsuu? nu nav tas defs!

21:28 okeij, pirmais frags def, otram netraapam, bet redzam, ka chalis aizskrien pa kreisi, kapeec liidi aaraa un neteemeeji pa kreisi, bet gan TIESHI pa chali kursh staaveeja uz vietas daudz taalaak?

24:29 svolo4'a nakts skils, it kaa defs, bet tur praktiski nav nekaadas atshkjiriibas, kas garaam skrietu dareks vai boldriks! (tas taa uz epixa teikto vairaak atiecas, ka pa nakti vieglaak fragot, jaa ir taisniiba, bet shajaa epizodee tas ir vienalga, vienkaarshi nakts reakcija)

zinu, ka nekaads 13 gadiigs puikinjsh tu neesi un kkada mozga jau tev arii ir! tapeec mazliet pieteelo dazhviet arii, ka neko nesaproti vai nezini kur ir pretinieki. or varbuut vienkaarshi izsleedzi aaraa to savu prichendaali! aa, pusee no raundiem tu no saakuma staavi uz vietas, ko tu dari? zekjes savelc uz augshau vai paskaties spogulii un saki:"tu to vari!"? :)

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

WH , 120%. Mogu i bolshe datj no lenj smotretj demo do konca, tak kak 4erez viewdemo ne idet a 4erez playdemo, vse momenti ne peresmotrsih.

4 raund, Svolo4 bezi s 3 Ct na A1, i kokraz na A1 idet rush Ts. Svolo4 bezit i vikidivaet korjavo FB , 4to FB ne zaletaet v arku, a vzrivaetsa do nee. Kak bi on slovil bokovim zreniem "zaj4ik" ( no na samom dele nihuja ego tam ne oslepilo) on tupo otrabotal i spustilsa v jamu. No imenno v etot moment vibegali Ts iz arki i odin Ts (Jogy esli ja ne oshibajusj) zabegal za ja64ik, REALNO Svolo4 ego nikak nimog uvidetj bez [], i tem bolee iz 2 ct sverhu i 3Ts razobratj ot4etlivo gde 4ji 6agi! No 6to ze proishodit dalshe, Svolo4 prosto dostaet HE i nacelivaet imenno tuda kuda zabezal Ts... nu a dalshe e64e 2 neuda4nih raunda posle kotorih ja perestal tratitj svoe vremja

GOOD BYE

Link to comment
Share on other sites

to jonathan

01:40 bet vinjsh ir izliidis.. right?

03:34 diemzheel es taa speeleeju- ja es zinu par 100%, ka tur kaads/kaadi ir, es saaku shaut pirms shkjeershlja, skrienu aaraa, nepaartraucot beert, kad ieraugu pretinieku TURPINU BEERT, NEVIS SAAKU SHAUT

04:15 es nezinaaju, kur mest, vnk neesmu tik advanceets speeleetaajs, lai no bedres iemestu he pa vaartiem iekshaa, taapeec metu aiz kasteem.. un ja juus esat taadi smadzenju podi, varbuut paskatieties to epizodi bez wh- izskataas ka jonathans aiziet pa kreisi nevis uz vaartiem (sorry radaraa man nebija laika paskatiities- nezinaaju, ka vinjsh ir aizskreejis uz vaartiem kaa veelaak izraadiijaas), viens skrien no labaas un viens ir ar mani kopaa bedree.. tajaa situaacijaa es izmetu he, kas ir pilniigs def, no taas situaacijas, KAS MAN BIJA REDZAMA.. ja man buutu wh, es redzeetu, ka jonathans ir pie vaartiem un diez vai saveejam mestu virsuu he ;)

04:34 kaads staaveetu aiz kasteem un es vinju novaaktu? ar to pusaptveri, ko izgaazu? tiirs wh ne? bet taa kaa nevienu nenovaacu, tad shaadas situaacijas ignoreejam? es TAA VISU LAIKU SPEELEEJU- biezhi negaidu lai kaadu novaaktu, bet BERU.. citreiz veicaas, citreiz ir galiigi garaam.. taa ir vienvirziena domaashana- redzeet tikai to, ko grib redzeet.. tb, ka man ir wh

05:38 shii mineetaa apsuudziibas epizode, ir mani attaisnojosha.. pirmkaart.. bez wh, juus nesaprastu, ka tur ir dafiga ts? sapratu, ka jaamirst shaa vai taa, tad nu atkal kaarteejo reizi saaku beert un skreeju aaraa no pasleeptuves.. uzliekam paleeninaajumu x4 .. uz pirmo, ko es novaacu nevar tik labi saskatiit, bet ir redzams, ka es savaa defaultaa vnk beru un skrienu, pricelu esmu jau pabiidiijis garaam un kad vinju patieshaam ieraugu, es pricelu atgriezhu atpakalj, bet tas taa.. 05:41.. burviiga epizode- tieshi taapat beerdams, es gribu skriet pa vaartiem iekshaa, bet IR SKAIDRI REDZAMS, ka neesmu gaidiijis tos 2us, kas tup zemee un pricelu zazhimaa jau esmu aizvirziijis jau taalaak (nepaartraucot shaut)- tad, kad ieraugu, tad atgriezhu atpakalj

07:15 kaa jau saku- demo gljuks- uzliekam paleeninaajumu x4, paskatamies kur lode lido.. noskatieties sho epizodi no Defiance skatu punkta 07:15 un redzeesiet, ka epizode ir tiira.. vai vismaz guusiet apstiprinaajumu demo gljukam ;)

07:19 sho punktu es nemaz nesaprotu ko komenteet, jo tur viss ir redzams uz skaidrs :/

11:47 es censhos tureet pricelu vienaa punktaa un gaidiit, ka kaads tur ieskries, nevis kustinaat pricelu, diemzheel noreagjeeju uz pirmo kustiibu KURA BIJA REDZAMA :)

14:17 es nesaprotu.. tu piesienies, piesieshanaas peec? skrienu tjomkaa, pa sienu, kur es esmu, tiek izdariiti shaavieni.. no manas puses- zazhims un skrienu aaraa.. spermijs novaaca to otru dzeku, spermijs aizskreeja uz ts baazi un tika novaakts, kaada ellee veel sievieshu intuiicija?

14:48 jonathan tu nelasi say team? gadiijumaa tu pats nerakstiiji, ka ts ir a1? lol

15:30 ja esmu ct, tad paarsvaraa vienmeer censhos aizskriet liidz tai kastei maksimaali aatri un kaadu nozhurkot, bet taa kaa 2ct bija ieliidzushi man pakaljaa un man nebuutu iespeejas beegt, man naacaas atkaapties

16:01 zinam, jo 15:58, redzam, ka shauts tiek no apakshas un lodes nav taupiitas.. taa kaa maneejais dzeks tur staaveeja, no otras puses NAV REAALI no lejas shaut pa turieni, paspeet aizmukt NEVAR, jo man mazaaku laiku panjem nolekt no kasteem, nekaa iespeeja vinjam aizbeegt ;)

16:50 biezhi arii negadaas tik preciizi- tad es taa kaa lohs izberu aptveri skrienot aaraa un nevienu nenoshauju, tas paliek aizkadraa.. jonathan, es taa dariiju gan arii ieprieksh- skatiit 04:34 ;)

19:47 sorry, gan speeleeju, gan skatos tagad demo bez wh- nezinu kaa maestro skreeja virsuu :D vnk pirms tam gaidiiju, kad tie abi ies aaraa, bet kad viens aizgaaja atpakalj un otrs visu aptveri izgaaza sienaa, sapratu, ka ir jaatkaapjas

21:27 otrais aizskreeja pa kreisi, es izliidu aaraa un noliku pricelu tieshi tur, kur vinjsh piezemeetos, ja lektu aaraa no sienas.. kursh muljkjis teemeetu ar awp no tuvas distances pie sienas, zinot to, ka 90% gadiijumu pretinieks parasti meeedz izlekt aaraa.. tieshi taa iemesla delej arii nenovaacu 3o, jo vinjsh neleca aaraa, kaa es biju domaajis.. es leenaam liidu aaraa un liku pricelu aptuveni kur vinjsh leks aaraa un tad pamaniiju to taalaako, kuru novaacu, tas ari viss.. nu un tad varbuut paskaties kaa es liidu aaraa, kad nenoshaavu to otro? pricels peec izliishanas galiigi nav novietots tur, kur ir pretinieks

24:29 taa es meegjinu neatkariigi no diennakts laika- citreiz sanaak, citreiz nee.. paskaties ieprieksheejos raundos

pusee roundu es saakumaa staavu uz vietas? varbuut tu vareetu uzskaitiit kuros? es atceros kaadus 3-4.. no kuriem paarsvaraa ir taadi, kur es rounda saakumaa esmu spiests attaisnoties, ka esmu tiirs.. un vienaa gadiijumaa es prasiiju- vai kaads neatceras kaa var novaakt tos team violence burtus no monitora :D

zloy.. tur man tieshaam ir gruuti ko piebilst, lai es kaadu neaizvainotu.. kkad sen topikaa atpakalj, vinjsh kaa beerns priecaajaas, ka ticis pie wh ar kuru var skatiities speeleetaajus, kad pats serverii ir miris.. tas jau nekas, ka muusdienaas daudziem serveriem, adminiem def ir wh, kad vinji spec :D

mans ieteikums- varbuut izsleedz to wh, un noskaties normaali demo? ar iesleegtu wh skatoties demkas, es vareetu JEBKURAM gign speeleetaajam NEPAMATOTI piesiet wh

kas attiecas uz to epizodi, kas veeriigajam zloyam deva 120% paarlieciibu par wh.. atbildi sniedzu jonathanam jau.. taa kaa esmu ar krievu valodu uz juus, tad varbuut nesaprotu kaadu zemtekstu.. bet nu ok..

flash es izmetu tizli, jo dzeks normaali man ieskreeja saanos

" Kak bi on slovil bokovim zreniem "zaj4ik" ( no na samom dele nihuja ego tam ne oslepilo) on tupo otrabotal i spustilsa v jamu."

shis teksts laikam ir domaats kaa uzbrauciens ka man ir no flash un taapeec es teeloju?

tajaa epizodee, kur vinjam izskataas, ka es teeloju, tiek uzmests arii otrs flash.. un NEDAUDZ baltais arii acii traapiija, tikmeer es vienkaarshi izvilku he..

zloy un tagad pasaki- kaapeec man buutu kaadu jaaredz lai mestu HE?

speciaali zloyam- veelreiz nokopeeju:

04:15 es nezinaaju, kur mest, vnk neesmu tik advanceets speeleetaajs, lai no bedres iemestu he pa vaartiem iekshaa, taapeec metu aiz kasteem.. un ja juus esat taadi smadzenju podi, varbuut paskatieties to epizodi bez wh- izskataas ka jonathans aiziet pa kreisi nevis uz vaartiem (sorry radaraa man nebija laika paskatiities- nezinaaju, ka vinjsh ir aizskreejis uz vaartiem kaa veelaak izraadiijaas), viens skrien no labaas un viens ir ar mani kopaa bedree.. tajaa situaacijaa es izmetu he, kas ir pilniigs def, no taas situaacijas, KAS MAN BIJA REDZAMA.. ja man buutu wh, es redzeetu, ka jonathans ir pie vaartiem un diez vai saveejam mestu virsuu he ;)

btw.. sharp, kur tad tu noziedeeji ar savu piedaavaajumu?

tie, kas mirc prasiija issue par mani.. ko jaunu uzzinaajaat? :D

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

uh, kaa man shitie penteri nepatiik lasiit :)

svolo4, kaa demo izskataas ar wh man nav ne jausmas, jo ar stiimu neieshu riskeet un sleegt savu tizlo wallhacku iekshaa!

atbildes uz uz momentiem man liekas diezgan muljkjiigas un neizprotamas!

kjip radaru nopircis nav bet tikai reakciju! piem tas awp gadiijums @ a1, jaa no tava skatpunkta neredz to speeleetaaju, bet no pretinieka tevi redz! knapi izliidis atkal tu jau vinju gaaz ar savu nakts reakciju! aij, kaa jau teicu, adbildes liekas muljkjiigas un savu esmu pateicis, ka wh tur ir! gaidiisim kad buus kaads, kas mani apstriidees!

Link to comment
Share on other sites

Atgādina Flečeres kundzes sižetu neģēļu tvarstīšanā.. ļoti kvalitatīvi :thumbsup: . Palasot šo topiku pat sagribējās pilnīgi paskatīties to demo, bet zinu, ka vakarā ierodoties mājās būs vairākas daudz interesantākas lietas ko darīt.

Malači admini, kas ņemās ar šādām lietām, pēta, čeko, analizē :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ownage, kur tu redzi, ka admini ko taadu dariitu?

varbuut tajaa briidii, kad jonathan mani nobanoja dzeerumaa ar reason- "paskatiisimies"?

apsuudziibu uztjuuneet ta maak, bet redz, atbildi, kuraa ir sniegts atspeekojums, ir slinkums lasiit un cs peekshnji ir kljuvis nesaprotams.. varu uzrakstiit arii skaidraak.. piemeeram, apsuudziibaa ir rakstiits, ka ieprieksh es taa nedariiju, es dodu minuuti un sekundi, kad es taa dariiju, apsuudziibaa rakstiits par kkaadu sievieshu intuiiciju, es noraadu uz to, ka chalis, kursh tikko noshaava pretinieku aizskreeja un tad vinju novaaca.. taa kaa diezgan logjiski buutu, ja es gaidiitu, kur ir pretinieks.. say team speeles laikaa tika teikts, kur ir pretinieks, bet jonathan tagad to neatceras, jo ir jaanodirsh tiirs speeleetaajs, jo pateikt, ka ir kljuudiijies ir daudz sarezhgjiitaak.. vinjsh min epizodi, es pasaku iesleegt x4 paleeninaajumu un paskatiities, kaada pricelam ir dinamika un kur ir pretinieks..

bet redz.. manas atbildes esot muljkjiigas un neizprotamas

Zloys arii ienaak un ljoti gudri pazinjo 120% wh peec epizodes, kur vsp nekaa nav.. interesanti kur vinjsh manaa situaacijaa mestu HE?

te darbojas adminu brandzhas princips- viens pasaka un paareejie vnk piekriit, jo tas ir saveejais.. tie, kas nepiekriit, sheit neraksta, jo nafig vinjiem dirsties kkaada tur Svolo4 deelj

taa nu tas ir

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, liekas, ka Sharps un Jonathan ir veltījuši diezgan daudz laika, lai pētītu Tavu demo, ir arī argumentēti situāciju skaidrojumi. Parcik neesmu redzējis demo, tad neņemos spriest kas ir pamatoti un kas nē. Es tomēr atstāšu šo lietu uz to adminu sirdsapziņas, kas jau ir iesaistījušies.

P.S.

Hm, man tiešām ir vēlme paskatīties šo demo, un ja man operatīvi izdosies sazīmēt WH (bez kura vērtēt čīteru demkas manuprāt nav īsti jēgas), tad notiekti paskatīšos Svolo4a demo.

Link to comment
Share on other sites

shajaa tekstaa, tu nosauc mani par chiiteri veel nenoskatoties demo ;) tu saki, ka vajag wh, kaa paskaidrojumu minot, ka bez vinja nevar veerteet chiiteru demkas.. chiiteru, nevis potenciaalo chiiteru, vai tiiru speeleetaaju demku, taatad ziimogu tu uzliec jau pirms skatiishanaas ;)

jaaskataas ir gan ar, gan bez wh.. un veerteejot objektiivi, nevis gaidot kuraa briidi tad potenciaalais negodiigais speeleetaajs paraadiis chiitus.. jo skatoties ar wh JEBKURAM speeleetaajam var piesiet wh.. kaa jau redzeejaam shajaa topikaa ieprieksh, cilveeks skataas ar wh, tur kur es nolazhoju, tur uzreiz teeloju- taa nav objektiiva veerteeshana

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

04:15 es nezinaaju, kur mest, vnk neesmu tik advanceets speeleetaajs, lai no bedres iemestu he pa vaartiem iekshaa

Da tvoe demo posmotrish, ti prosto MEGAUNREAL, a tut otrabativaesh 4to: "vnk neesmu tik advanceets speeleetaajs,lai no bedres iemestu he pa vaartiem iekshaa. A za4em voob64e he kidatj,esli tam vse tvoi igroki bili? TI ZE NE MOG ZNATJ 4TO TAM Ts? Ne-ne ti 4istij, ti vnk neesi tik advanceets speeleetaajs!

Link to comment
Share on other sites

omg, te laikam nekas nenotiks, kameer kaads nemirstiigais noskatiisies to demo un sleegs ciet shito topiku! par to he runaajot uz a1! ja jau nezinaaji, ka tur ir tavi speeleetaaji tad kapeec nemeti fb, kas tev bija pirms tam rokaas? iisteniibaa pat neatbildi...

Link to comment
Share on other sites

Apsolos noskatiities demo,ja protocols atljaus atveert! Bet cik zinu ar playdemo arii varot palaist! Vai pareizi?

jonathan tu kljudiies! nemirstigajiem nekas nav jaskataas! TIKA tak izveidot ADMIN grupa tu,zloy un dogy vai kas tur vel bija tajaa baraa kas izlems,likteni ir vai nav!Pagaidam,izskataas ka jus ar savu darbu 1ns otrs netiekat galaa!

P.s. no offence! Parlasot izklausas kaa uzbrauciens bet tas taa nav!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

vnk neesmu tik advanceets speeleetaajs, lai no bedres iemestu he pa vaartiem iekshaa

Da tvoe demo posmotrish, ti prosto MEGAUNREAL, a tut otrabativaesh 4to: "vnk neesmu tik advanceets speeleetaajs,lai no bedres iemestu he pa vaartiem iekshaa. A za4em voob64e he kidatj,esli tam vse tvoi igroki bili? TI ZE NE MOG ZNATJ 4TO TAM Ts? Ne-ne ti 4istij, ti vnk neesi tik advanceets speeleetaajs!

zloy tu esi taads kh khmm vai izliecies? tu vsp noskatiijies to demo vai izlasiiji atbildi? es nespeeleeju ar wh, bet tu skaties demo ar wh, taapeec zini, ka tur ir jonathan?

"A za4em voob64e he kidatj,esli tam vse tvoi " nu bl.. kur tur ir vse moi?? ko? vot pasaki KUR? viens ir ar mani bedree, otrs ir pa labi pie kasteem un HE kaa zinaams tur nekjer, 3ais, jonathans, izskataas, ka aizskrien pa kreisi.. notiek apshaude un pirms liist aaraa es izmetu HE.. a vot ja tu zirii ar savu wh, tad panjem vinju izsleedz, iesleedz mozg, un noskaties demo.. jonathan uzrakstiija aizdomiigos momentus, es uz vinjiem atbildeeju.. sorry, bet tieshaam saak kaitinaat ;)

jonathan.. speciaali tev atbildu- es biju bedree, nospied pauzi tajaa briidii, viens ir ar mani bedree, otrs ir pa labi, treshais pa kreisi, vismaz taa izskataas, ja es mestu flash, tad gan traapiitu vismaz diviem no vinjiem balto sejaa

Link to comment
Share on other sites

Post`s pēc post`a, bet risinājuma nekāda. Vai nu pasakiet, ka bans ir pamatots, lai iss beidzas. Var arī noņemt, ja izdomājat, ka tomēr tīrs. Kaut vai aiziet un pačolē, ka šimējais spēlē un izlemiet tad, bet izlemiet. Varbūt kādam ir cits variants, tad izvēlieties to unslēdziet topic.

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, pēc tā svolo4 kilometru garā pentera pat MAN, man, kurš csā jau ir sācis visu aizmirst, sagribējās noskatīties demku. Šaubos, ka sanāks šodien, bet rīt toč noskatīšos, ieliku pilnīgi savā to-do listā.

Link to comment
Share on other sites

Svolo4, ko Tu gribi parādīt piesienoties vārdiem? To, ka esi gudrs izskaidrojot man vārdu lietojuma nozīmi? Varbūt palabo, kur man komati nepareizi salikti? Ja es Tevi norakstītu jau pirms demo noskatīšanās, tad jau būtu izteicis konkrētu savu viedokli. Un par cik Tu esi tāds gudrinieks, tad Tev pēc maniem postiem vajadzēja saprast, ka es Tavu situāciju pat nevērtēju, un neticēsi - jo neesmu nosaktījies demo.

Link to comment
Share on other sites

sharp jau pieteicaas, bet, kad piedaavaajumu pienjeemu, pazuda :D

anyway.. tas taa kaa buutu zem normaala admina pashcienjas, banot speeleetaaju bez paarlieciibas par chiitu esamiibu.. "it kaa ir, it kaa nav", bet redz es tizli speeleejot un taapeec man nevajadzeetu nevienu noshaut.. ja man kaadreiz gadaas, ka normaali aiziet, tad jaabano nost :D ja runa ir konkreeti par sho demo, tad pasakiet, kaapeec man arii ieprieksh nepaartraukti brauca virsuu? pat tad, ja reaali suudiigi gaaja.. HLTV ir 30dienu veci faili.. tur visu var paskatiities.. shobriid ir taada attieksme- kad es shauju caur sienu vai ejot ap stuuri un nevienu nenovaacu, es esmu bots, kas izsleedzis chiitus, kad es shauju caur sienu vaj eju ap stuuri shaujot un kaadu pakjeru, tad esmu bots ar wh.. normaali ne?

ja cilveeks pilniigi logjiski var izskaidrot visas epizodes, kaa arii demo ir gljukains, tas buutu zem manas pashcienjas- nobanot taadu speeleetaaju.. taa vietaa es kluseejot uzliktu unban un seedeetu un mediitu to cilveeku tiiri sportiskaa azarta deelj, liidz piekjertu, vai arii peec kaadas nedeeljas liktos mieraa, jo saprastu, ka esmu kljuudiijies.. taa vismaz es daru.. bet protams, protams, shis ir varenais gign un te adminus nedriikst maaciit :D

he he, macho, tas jau ir kkas.. thx :D

nu vot.. vai nu vareeshu ar tiiru sirdsapzinju speeleet taalaak vai arii tikshu pasuutiits d..st un vismaz nevajadzees naakt paarbaudiit kas jauns shajaa referaatu sadaljaa :D

Edit: ownage, viss ir kaartiibaa.. vnk saproti arii mani.. tu nebuutu taads diezgan eerciigs uz visiem, ja reaali tevi noliktu par to, ko neesi dariijis? :) labs ir, vismaz shai draamai tuvojas nosleegums :)

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

čalīt, tu sevi nodevi ar

07:15 sharpa mineetais frags, skaties no kuras puses gribi, SVOLO4 have eagle eyes!

to džeku tur nevar redzēt, vismaz es neredzu. Iepriekšējo pirms viņa tu nošāvi nevis normāli, bet tā kā tāds sagribējies wallhakers, kas nevar vien sagaidīt kad izlīdīs.

Un tā tava HE 4 minūtē, mani arī interesē, kā tu izdomāji, ka tas džeks ir tur.

es vēl nedaudz demku paskatīšos, bet es pagaidām neredzu nevienu iemeslu tevis attaisnošanai, sākumā fragi bija tīri uz skaņu, es jau domāju, ka te atkal visi sapisušies, bet šitie divi fragi 7 minūtē ir tik tipiski wallhakera fragi, ka vairāk vairs nav kur.

ok, es vēl te pielikšu postam tekstu

04:15 es nezinaaju, kur mest, vnk neesmu tik advanceets speeleetaajs, lai no bedres iemestu he pa vaartiem iekshaa, taapeec metu aiz kasteem.. un ja juus esat taadi smadzenju podi, varbuut paskatieties to epizodi bez wh- izskataas ka jonathans aiziet pa kreisi nevis uz vaartiem (sorry radaraa man nebija laika paskatiities- nezinaaju, ka vinjsh ir aizskreejis uz vaartiem kaa veelaak izraadiijaas), viens skrien no labaas un viens ir ar mani kopaa bedree.. tajaa situaacijaa es izmetu he, kas ir pilniigs def, no taas situaacijas, KAS MAN BIJA REDZAMA.. ja man buutu wh, es redzeetu, ka jonathans ir pie vaartiem un diez vai saveejam mestu virsuu he

tukša diršana. tas ir viss kas man sakāms par šito. granātu tur mest nav absolūti nekāds DEF, tādam megaskillara reakcijas čalim kā tev to vajadzēja zināt

nonākam pie diviem variantiem. Vai nu tu spēlē kā nūbs bet ar wh, tāpēc labi. Vai nu tu esi ķipa pro, spēlē labi, bet šajā situācijā tev toč bija wh, JO NEVIENS PRO NEKAD MŪŽĀ tur nav metis granātu, ja vien nav 100% drošs, ka tur ir pretinieks - jebkurā gadījumā tev ir wh.

labi, eju vēl pačolēt demku.

edit:

tev ir arī whera atmazkas - uzliekam demo 4x palēlinājumā un redzēsim gļuku. Nevajag dirst, šis demo negļuko. Ar to arī stāsts beidzas.

edit2:

LOOOOL, pāris sekundes vēlāk pēc neredzamā fraga - čalis a2 uz kastēm, tu aizlien aiz stūra, bet tā vietā lai gaidītu čali no kastēm tu PIRMS VISPĀR IZLIEN uzšauj un netrāpi pa džeku kas iet pa slīpuma augšu. Vēl viens šāds moments un es demku beigšu skatīties :)

edit3:

ok, man pietika jau ar nākamo raundu. Man drausmīgi patīk kā tu spēlē ķipa kā pro, bet lieliski var redzēt, ka tu īstenībā spēlēt NEJĒDZ un esi totāls bots. Tas teātris ko tu taisi uz a1 nākamajā raundā ir vienkārši SMIEKLĪGS un man vairs NAV ko piebilst.

Vari droši doties sūdzēties visai pasaulei kā gignā tevi nepamatoti nobanoja. Es pat nevarētu teikt, ka mēs atkodām labu aktieri, jo tu esi SŪDĪGS aktieris. Un nespēlē ar wh, tas lien cauri NENORMĀLI. Iemācies no sākuma cs vispār, kur jātur mērķis, kā jārīkojas attiecīgās situācijās (uz šito tu pizģec kā iekriti, kad lido fleši no a1, tad ir faking JĀMŪK nevis jāstāv kā rembo, kas maģiski ZIN, ka fleši viņu neķers) un tad vari mēģināt kādam iestāstīt, ka esi tīrs.

Lol. Es jau zināju, ka var sharpam ticēt. Turpmāk, tajos topikos, kur viņš teiks, noskatījos demku, bija 3 simtprocentīgi wh momenti, tas nozīmē, ka TĀ ARĪ IR, jo es jau šo demku skatoties konstatēju, ka man cs joprojām besī un es viņu vairs nekad nespēlēšu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...