Jump to content
GIGN Forum

Gign.lv Serveris


Endijs_Dzerkalis
 Share

  

84 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pats Harijs, jau arī nemirstīgie ir votējuši Main page, to tur var redzēt. Lielākais pārsvars ir uz Citu serveri un es tagad piedāvāju CS:S(Kā citu serveri).

Un par COD serveri nobalsojuši vismazāk, taka es piedāvāju CS:S!!! :)

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Nobalsoju par to, lai neparādās neviens serveris. Savā iepriekšējā postā pirmajā lapā izteicos kapēc, negribu, lai GIGN kļūst līdzīgi Gamerx'am :meele:

P.S Vauv kā man patīk Fruktaina signature, nē patiešām, nevari man arī kaut ko tam līdzīgu? Ar citu spēlētāju :>

Link to comment
Share on other sites

Da te visi raksta taadu serveri vajag, taadu vajag.. Da kaads te vispaar ir ar galvenajiem adminiem kko runajis? Man liekas, ka nee. Vnk ieraudziis, atnaaks, iepostos un sleegs ciet, kaa jau parasti..

+ Jaa buutu jau interesanti ka buutu veel kaads serveris.. agraak bija "cw.gign.lv" :D

Bet velti sapnjot!

Link to comment
Share on other sites

kaut kā palaidu šo diskusiju garām. mani divi centi:

ja taisa BF2 original serveri, tad vajag labu pieslēgumu serverside (kas laikam it kā ir, hvz), lai ārzemniekiem ir labs pings, + vajag spēcīgu adminu komandu (jo tas kas reizēm bfā notiek - tur bez baniem un kickiem neiztikt).

taču faktiski jau ir viens bf2 serveris ar tiem pašiem vecajiem bf2.lv spēlētājiem. katrā ziņā, neredzu nišu. ja nu vienīgi tajā, ka bez global-gaming.lv nekā cita LV nav un Baltijas valstīm nav tik spoži ar serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...