Jump to content
GIGN Forum

Gta Iv Dirsā


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu ir dirsā, problēma ir tāda, jau vairākas dienas mierīgi spēlēju gā tē āā četri jau 33% passed, tagad 2stundas atpakaļ izgāju ārā paspēlēt basketbolu un, atnāku mājās domāju ieslēgt paspēlēt GTA, slēdzu iekšā PC, un kā vienmēr jāizlec Social Club logs, bet neizleca WTF? Labi spiežu uz ikona spēles, parādās melna konsula kā vienmēr un viarāk nekas. Fak. Es negribu reinstal gta iv un no jauna visu iet, jo bija misijas kur knapi izvilku un vairāk nevarētu.

Link to comment
Share on other sites

cash^ tur ir tas prikols, ka savegame daudzi nespēj atrast ieskaitot mani, es google kādos 5saitos izlasīju ka viņš ir paslēptā folderī visu atradu bet neatradu seivu, un tur ir čakars, ka nevis vienkārši pārlikt savegame failu, bet arī kasut kādus folderus xlive. Tādeļ nevēlos pārinstalēt, neticu, ka nav citas izejas.

Link to comment
Share on other sites

Nē nē nē! Fak, kā jau teicu, bija misijas ko izgāju KNAPi un to atkārtot nevarēšu.

Kaut kāds ārprāts. Es dabūju orģinālo spēli, izgāju 33% un tagad man spēle iedirš sejā, ka viss jāsāk no jauna. :byebye:

Tas taču vienkārši ir ļauns murgs ja? Un tūlīt es pamodīšos no viņa? Es tik ilgi gaidīju GTA IV, ka non-stopā spēlēju un viss no jauna? Nē :(

Link to comment
Share on other sites

radler, tas neko neizdzēsīs? Nēesu nekad mēģinājis.

EDIT: Nepalīdzēja :ermm:

EDIT 2: Arī Rockstar Games Social CLub repeiroju, nepalīdzēja, ar GTA pašu spēli laikam viss kārtībā, ar to social clubu problēma, jo viņš man vienmēr parādījās Startupā bet tagad nē.

EDIT 3: Esmu tādā izmisumā, vai Rocstaram Latvijā nav kaut kāda support centra, kur piezvanīt?

EDIT 4: KAPĒC TIEŠI MAN! MAN! ESMU VIENS NO MILJONA KAS SPĒLĒ ŠO SPĒLI UN TIEŠI MAN TĀ GADĪJIES.

EDIT 5: Nu ieskataties tak šinī topikā, ļoti vajag palīdzību, kā stulbenis googlē jau 2stundas rakņājos

EDIT 6: Jau 100 views un visi mani, ja es šodien nepaspēlēšu GTA tad nojūkšu prātāā.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet, lūdzu piedodiet, bet es neizturēju, neviens neskatās topiku, jo viņš jau nav pirmais. BUMP. Ļoti lūdzu piedodiet par divkāršo postu, bet neizturēju.

EDIT: lol, jo ilgāk nevaru šito atrisināt, jo vairāk man galvā sāk rasties doma. ''Varbūt arī pēc reinstala man neies spēle'' vot tad būs pizdec kā Znaroks teicis. :fsckinsad:

EDIT 2: Baba Tonja: es domāju, es prasu draugiem, es daru visu ko vien varu. Bet risinājumu atrast nevaru.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Nepalīdzēja :ermm:

EDIT 2: Arī Rockstar Games Social CLub repeiroju, nepalīdzēja, ar GTA pašu spēli laikam viss kārtībā, ar to social clubu problēma, jo viņš man vienmēr parādījās Startupā bet tagad nē.

EDIT 3: Esmu tādā izmisumā, vai Rocstaram Latvijā nav kaut kāda support centra, kur piezvanīt?

EDIT 4: KAPĒC TIEŠI MAN! MAN! ESMU VIENS NO MILJONA KAS SPĒLĒ ŠO SPĒLI UN TIEŠI MAN TĀ GADĪJIES.

EDIT 5: Nu ieskataties tak šinī topikā, ļoti vajag palīdzību, kā stulbenis googlē jau 2stundas rakņājos

EDIT 6: Jau 100 views un visi mani, ja es šodien nepaspēlēšu GTA tad nojūkšu prātāā.

Sis atgadina man vienu stundu skolaa - Saskarsme. tur bija situacija (rakstrura tipa noteiksanai). Situacija - tevi iebaz maisa un aiznes uz mezu un kada bus tava riciba kad izlidisi no maisa. pec siem tekstiem atbilst melanholikis kurs no maisa izlidis vienmer teiks kapec tas notiek ar mani. stunda klausoties sos murgus man likas ka nav cilveku kuri zelabatos kapec tas notiek ar vinu nevis kaut ko domas un risinas, bet es kludijos!

Link to comment
Share on other sites

XP,

Es kādos 5saitos lasīju kur atrodās savegame (tāpat kā tu norādīji) tikai nu nav man tā Rockstar Games foldera.

Repeiroju visu kas saistīts ar GTA, un nekā. KAPĒC KAD SPIEŽU SOCIAL CLUB NU PALAIŽU VIŅU, MAN NEKAS NENOTIEK, UN IEKŠ TASK MANAGER TUR IR RGSC.exe Nu tipja strādā, bet nekas neparādās, man vajag lai tas social club parādās.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

tu izdeesi social klubu taa kaa es tev teicu? vai ari tikai uzliki vinju repeirot??

starp citu to naudu no vecas slimnicas savaakt bija veel viena no vieglakajam misijam...taalaak saaksies misijas kuras ka jau katra gta paliek parak grutas un besigas :)

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Tā misija laikam bija tik elementāra, ka es pat vairs neatceros. Parasti, ja neizpildīju misiju ar 1. reizi, tad ar otro gan, jo tad jau zināms, kur atrodas pretinieki. Es tagad spēli esmu izgājis, vispār, spēli nē, bet tikai kampaņu un tagad bildu assasins misijas un domāju, būs vai nebū viņas mūžīgas. gribās dabūt 100%.

Un media, tu ieķeksēji lai rāda hidden folders? Varbūt atrodi to seivu tomēr un ko tu vari domāt par to, ka spēle pēc rr vairs neies, ja nepārinstalēsi, tad neuzzināsi.

Link to comment
Share on other sites

NĒ NU VIENKĀRŠI SUPER. SUPER. JĀ SUPER.

Kar4 pārinstalēju visu kas bija saistīts ar GTA nu izdzēsu un no jauna install, ievadīju activation key UN parādās GTA IV tas konsules logs melnais un viss. Pēc tā loga jāparādā Social Club logs, bet viņš neparādās. KAPĒČ? Vaina nav iekš paša GTA IV, bet iekš Social Cluba. Cenšos palaizt viņu un neiet. Ko darīt ar to SC :blelohs::blelohs::blelohs::blelohs::blelohs:

Link to comment
Share on other sites

tu izdeesi social klubu taa kaa es tev teicu? vai ari tikai uzliki vinju repeirot??

starp citu to naudu no vecas slimnicas savaakt bija veel viena no vieglakajam misijam...taalaak saaksies misijas kuras ka jau katra gta paliek parak grutas un besigas :)

Laikam tev tas SC jādzēš ārā. :D

Link to comment
Share on other sites

Es esmu visu darījis ar to SC, esmu dzēsis, esmu repeirojis, esmu instalējis no jauna, esmu uz ceļiem lūdzies lai strādātu.

Pamēģināju izdzēst velreiz SC un palaist vnk GTA IV un rādās errors: RCSC.exe not found! Must be present and running for game to run.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...