Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

uzspēlēju kaut kādu gazeri pēc apmēram gada pārtraukuma ar kaut kādiem ļoļikiem komandā no kuriem viens pirmajā raundā man mugurā ar nazi iegrieza taisnodamies ka pieradis pie "no ff". Izrādās ka tagad populāri ir maxrounds 16 pēc kuriem man bija 21:8 šots un es biju by far labākais komandā.

a pie #gatheeeeeeeeer un visiem pārējiem mani met ārā sad.gif bet īsto niku negribas likt. Ja nu tad arī izmetīs? Šausmu šausmsas sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nesapratu ko macho speleja?

sanaak ircaa kanaalaa bars cs speeleetaaju, riikotaajs izveelaas kapteini un vinji katrs sev izveelaas 4 komandas biedrus...To sauc par gazeri

Link to comment
Share on other sites

ieej #gather.cs ! nu tipa savacas cilveki ( parasti 10 gab ) un spele 5 vs 5 ( nu teoretiski skaitas ka TP labaks neka PUB ) tongue.gif

atkal tu nokaveeji sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ha ,bez komentaariem smiliez.de_2125.gif Es ienjemu godpilno 14.vietu

click me

Link to comment
Share on other sites

smile.gif

vispār es tikko izlasīju savu poustu un sapratu ka esmu nedaudz nepareizi pastāstījis. Tas nebija gazeris, tas bija cw un vienai komandai vajadzēja vienu spēlētāju. Tad nu tipa es pieteicos. A komanda rofliska - vienam džekam bija šots 1:12 beigās. PWNZ!!!

darek brauksi uz gign šitu?

Link to comment
Share on other sites

baa, riit ir riktiigas, lielas lietas jaadara, kuras nu galiigi atlikt nevar (+darbs) sad.gif

... bet taa gribeeju aizbraukt, satik visus reaalajaa happy.gif buutu jau itkaa jautri, bet... laiks neljauj! zheel, pats riktiigi gribeeju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...